POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [20.05.2018, 19:36:11] • Świnoujście

Bezdomni ze Świnoujścia niczym Nergal! Drą Biblię i zwijają papierosy

Bezdomni ze Świnoujścia niczym Nergal! Drą Biblię i zwijają papierosy

fot. Czytelnik

Nikt by nawet nie pomyślał, że bezdomni ze Świnoujścia mają coś wspólnego z Królem Ciemności. Jak się okazuje, niczym Nergal drą biblie a potem... kręcą przy jej pomocy papierosy! W tej sprawie napisał do nas jeden ze świadków opisywanego ekscesu.

Jak poinformowała Czytelniczka, bezdomni wyrywają strony z Biblii i w wyrwane kartki wsypują tytoń, robiąc sobie papierosy z Pisma Świętego.

- To jest nie do pomyślenia do czego dochodzi. Bezdomni zabierają darmowe egzemplarze Pisma Świętego i na oczach ludzi je drą. Najgorsze jest to, że nikt nie zareagował. Sama widziałam jak na promie mężczyzna wsypywał tytoń i zawijał go w stronę, którą właśnie wyrwał z Pisma Świętego. Nie będę się szarpała z lumpem ale jakiś silny mężczyzna powinien zareagować – opisuje w mailu Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Robot • Czwartek [24.05.2018, 12:26:39] • [IP: 188.146.226.***]

Bibułka z tego" dziela" idealnie się do tego nadaje 😊 I do niczego więcej.

Gość • Wtorek [22.05.2018, 12:38:54] • [IP: 83.23.250.*]

Czytelnik chyba nie czytał tej niebieskiej książeczki, która pojawia się niczym ulotki Lidla - wszędzie. To nie biblia, tylko Nowy Testament i to troszkę" poprawiony" a ci, którzy go roznoszą to nie katolicy a GEDEONICI.

Gość • Wtorek [22.05.2018, 11:47:31] • [IP: 92.42.117.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 22:12:59] • [IP: 37.47.150.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

fororak 🐲 • Poniedziałek [21.05.2018, 21:37:00] • [IP: 77.112.206.**]

Niechaj katole zbudują na promie sobie kapliczkę i w niej trzymają swoje święte księgi zwane Biblią...Bo jeszcze tylko brakuje aby w wychodkach je rozkładali, nakłaniająć lud Wolski na swoją wiarę opartą na wierze w mamonę, najlepiej grubą mamonę...To całe szczęście że owa niewiasta z wrażenia to co zobaczyła co zrobił bezdomny ze Swiętą Księgą Katoli nie dostała spazmu, a wtedy trzeba byłoby wzywać helikopter sanitarny...amen

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 21:32:26] • [IP: 94.254.232.**]

Przeczytali i zrobili pożytek z tego. no i ? No i fajnie. Mieli szczęście że tym promem nie płynęła pielgrzymka.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 14:46:59] • [IP: 37.249.154.**]

A kto jest autorem tej książki ? Bo powinien jako autor podać do sądu tych którzy niszczą jego dzieło !

never ever • Poniedziałek [21.05.2018, 13:47:02] • [IP: 37.4.255.***]

...AMEN✌

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:49:59] • [IP: 91.233.18.***]

Jeden tu napisał, że " idiota wie, że Chrystus umarł na krzyżu". Właśnie, a mądrzy ludzie dociekają prawdy. Na marginesie, to na pewno nie Biblie tych Jahwe, bo mają krzyż, więc chyba katolicka.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:42:54] • [IP: 91.233.18.***]

Przez żołądek...nie, przez płuca do serca...

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:30:17] • [IP: 46.59.8.***]

To jest święta księga?? A który święty ja napisał?? To jest zabobon napisany ręką człowieka a nie świętego i zmieniany wraz z ustrojem i obłuda katolickich darmozjadow w sukienkach, zwyczajny kawałek papieru

Czytelnik • Poniedziałek [21.05.2018, 10:57:41] • [IP: 37.248.162.***]

Papier jak każdy inny tylko literki nadrukowane w innej kolejnosci.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 10:06:23] • [IP: 178.238.252.**]

Czy miejsca użyteczności publicznej, są do tego odpowiednim miejscem do propagowania innej wiary.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:41:03] • [IP: 93.94.187.***]

Jakie to Smutne Tyle w ludziach nienawiści.Narodzie NIESFORNY.SAMA KSIĄŻKA MOŻE NIE JEST ŚWIĘTA ALE SŁOWO ZAPISANE W NIEJ JEST ŚWIĘTE. Krytykują ci ludzie którzy nie mieli Słowa Bożego Nawet W Ręku A Co Dopiero Żeby Czytali. Polecam Tam Naprawdę Są Skarby.Jak Żyć. Wychowywać dzieci. Jak się odnosić do innych ludzi.Co jeść żeby być zdrowym i Przedewszystkim Przykazania Boże i Wiele Bożej MIŁOŚĆI.WYSTARCZY SIĘGNĄĆ PO SŁOWO BOŻE A NAPRAWDĘ WIELE W NASZYM ZYCIU SIĘ ZMIENI.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:20:13] • [IP: 158.26.131.**]

Jak to bylo...bierzcie i drzyjcie z niej Wszyscy...beda z kartki, skrety moje?

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:14:07] • [IP: 37.47.140.**]

Nasze władze weźcie się lepiej za dzieci i młodzież młodych alkoholików to Rząd powinien wprowadzić zakaz sklepów nocnych i edukować rodziców o umiar w piciu i interesowaniu się pociechami.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:09:18] • [IP: 109.243.209.**]

7:30 Mylisz się, to tłumaczenie jest uznane przez Kościół katolicki, zawiera wszystkie kanoniczne księgi NT, a kocia wiara chodząca po domach ma juz swoje tłumaczenie dokonane w jej ośrodku ideologicznym za oceanem, gdzie pisze się o" palu" jaku narzędziu śmierci Jezusa, mimo że nawet i d iota wie, że Jezusa ukrzyżowano, że to wynaleziony przez Fenicjan sposób usmiercania. Mimo że tłumaczenie to jest uznane przez Kk, to jednak lepsze są w Biblii Tysiąclecia lub choćby w kilkutomowym wydaniu Biblii Księgarni św. Wojciecha.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 08:30:19] • [IP: 80.245.189.**]

Trzeba było mu kupić bletki, a nie artykuł pisać. Bez jaj, ani tego nie przeczyta, ani nie kupi sobie bibułek bo go nie stać. Większy szacunek mam do tego bezdomnego, bo sobie radzi. A czytelniczka nie radzi sobie z tym, że bezdomny wyrwał stronę i brandzluje się na komputerze by napisać te nic nie znaczącą bzdurę publicznie. Co miał kto zrobić? Zwrócić uwagę? Sama Pani nie mogła? Potrzebny był silniejszy mężczyzna by mu zwrócić uwagę? Miał się szarpać z bezdomnym o kartkę z biblii? Ludzie czy wy jesteście normalni? Zamiast dawać na tacę złodziejom, jak już macie taką potrzebę rozdawania pieniędzy, przekażcie je na cele charytatywne. Instytucje, które pomogą bezdomnym, zwierzętom, chorym. Na pewno lepiej wykorzystacie te pieniądze, niż dawać złodziejom za odpuszczenie grzechów. W ten sposób tez oczyścicie sumienie i przynajmniej na dobry cel. A co do pisma świętego, jaja sobie robicie, że to powinno być karalne jak za symbole państwowe. Religia głosi miłość, a ludzie toczą przez to głupie wojny.Przemyślcie to

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:56:29] • [IP: 178.235.177.***]

Przynajmniej do tego się przyda(biblia).

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:40:20] • [IP: 176.221.123.**]

to samo dzieje sie w aresztach sledczych

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:31:07] • [IP: 94.254.238.**]

Ciekawe jak by to wyglądało gdyby taki przypadek zdażył się z inną świętą księgą, podejrzewam że kara była by natychmiastowa, ścięcie lub ukamienowanie a w najlepszym przypadku chłosta publiczna gdy główny sędzia jakby dobry humor. Ja wiem że to tylko papier ale ten papier symbolizuje coś. Tak samo jak dwa kawałki materiału po złączeniu zamieniają się we flagę która jest już prawnie chroniona W tamtych krajach które wcześniej opisałem za zniszczenie flagi karysą tak dotkliwe do dzisiaj że nikt o tym nie myśli To samo było kiedyś u nas gdy w obronie symbolu państwa czy religii dużo ludzi oddało zycie i tu czytelniczka ma rację. A swoją drogą czy istnieje jeszcze dobrej jakości papier na skręty ? Chyba tylko eko papier toaletowy nie ma dodatków chemii

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:30:25] • [IP: 176.221.110.***]

Przecież to bilblia kociej wiary..

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:13:38] • [IP: 80.245.178.***]

jest biblia ale za to brak papieru w toalecie. Do przemyślenia.Szkoda że bezdomni u nas nie rozdają samochodów.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:01:42] • [IP: 79.186.52.***]

co takie pismo robi na promie dlaczego obsluga tego nie usuwa ? skandal religie to w kosciele a nie na promie na karsiuborach tel leza... wstyd !!

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:00:31] • [IP: 80.245.176.***]

przynajmniej do czegoś się przydają

Oglądasz 1-25 z 52
■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■