POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [20.05.2018, 19:36:11] • Świnoujście

Bezdomni ze Świnoujścia niczym Nergal! Drą Biblię i zwijają papierosy

Bezdomni ze Świnoujścia niczym Nergal! Drą Biblię i zwijają papierosy

fot. Czytelnik

Nikt by nawet nie pomyślał, że bezdomni ze Świnoujścia mają coś wspólnego z Królem Ciemności. Jak się okazuje, niczym Nergal drą biblie a potem... kręcą przy jej pomocy papierosy! W tej sprawie napisał do nas jeden ze świadków opisywanego ekscesu.

Jak poinformowała Czytelniczka, bezdomni wyrywają strony z Biblii i w wyrwane kartki wsypują tytoń, robiąc sobie papierosy z Pisma Świętego.

- To jest nie do pomyślenia do czego dochodzi. Bezdomni zabierają darmowe egzemplarze Pisma Świętego i na oczach ludzi je drą. Najgorsze jest to, że nikt nie zareagował. Sama widziałam jak na promie mężczyzna wsypywał tytoń i zawijał go w stronę, którą właśnie wyrwał z Pisma Świętego. Nie będę się szarpała z lumpem ale jakiś silny mężczyzna powinien zareagować – opisuje w mailu Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Robot • Czwartek [24.05.2018, 12:26:39] • [IP: 188.146.226.***]

Bibułka z tego" dziela" idealnie się do tego nadaje 😊 I do niczego więcej.

Gość • Wtorek [22.05.2018, 12:38:54] • [IP: 83.23.250.*]

Czytelnik chyba nie czytał tej niebieskiej książeczki, która pojawia się niczym ulotki Lidla - wszędzie. To nie biblia, tylko Nowy Testament i to troszkę" poprawiony" a ci, którzy go roznoszą to nie katolicy a GEDEONICI.

Gość • Wtorek [22.05.2018, 11:47:31] • [IP: 92.42.117.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 22:12:59] • [IP: 37.47.150.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

fororak 🐲 • Poniedziałek [21.05.2018, 21:37:00] • [IP: 77.112.206.**]

Niechaj katole zbudują na promie sobie kapliczkę i w niej trzymają swoje święte księgi zwane Biblią...Bo jeszcze tylko brakuje aby w wychodkach je rozkładali, nakłaniająć lud Wolski na swoją wiarę opartą na wierze w mamonę, najlepiej grubą mamonę...To całe szczęście że owa niewiasta z wrażenia to co zobaczyła co zrobił bezdomny ze Swiętą Księgą Katoli nie dostała spazmu, a wtedy trzeba byłoby wzywać helikopter sanitarny...amen

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 21:32:26] • [IP: 94.254.232.**]

Przeczytali i zrobili pożytek z tego. no i ? No i fajnie. Mieli szczęście że tym promem nie płynęła pielgrzymka.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 14:46:59] • [IP: 37.249.154.**]

A kto jest autorem tej książki ? Bo powinien jako autor podać do sądu tych którzy niszczą jego dzieło !

never ever • Poniedziałek [21.05.2018, 13:47:02] • [IP: 37.4.255.***]

...AMEN✌

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:49:59] • [IP: 91.233.18.***]

Jeden tu napisał, że " idiota wie, że Chrystus umarł na krzyżu". Właśnie, a mądrzy ludzie dociekają prawdy. Na marginesie, to na pewno nie Biblie tych Jahwe, bo mają krzyż, więc chyba katolicka.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:42:54] • [IP: 91.233.18.***]

Przez żołądek...nie, przez płuca do serca...

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:30:17] • [IP: 46.59.8.***]

To jest święta księga?? A który święty ja napisał?? To jest zabobon napisany ręką człowieka a nie świętego i zmieniany wraz z ustrojem i obłuda katolickich darmozjadow w sukienkach, zwyczajny kawałek papieru

Czytelnik • Poniedziałek [21.05.2018, 10:57:41] • [IP: 37.248.162.***]

Papier jak każdy inny tylko literki nadrukowane w innej kolejnosci.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 10:06:23] • [IP: 178.238.252.**]

Czy miejsca użyteczności publicznej, są do tego odpowiednim miejscem do propagowania innej wiary.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:41:03] • [IP: 93.94.187.***]

Jakie to Smutne Tyle w ludziach nienawiści.Narodzie NIESFORNY.SAMA KSIĄŻKA MOŻE NIE JEST ŚWIĘTA ALE SŁOWO ZAPISANE W NIEJ JEST ŚWIĘTE. Krytykują ci ludzie którzy nie mieli Słowa Bożego Nawet W Ręku A Co Dopiero Żeby Czytali. Polecam Tam Naprawdę Są Skarby.Jak Żyć. Wychowywać dzieci. Jak się odnosić do innych ludzi.Co jeść żeby być zdrowym i Przedewszystkim Przykazania Boże i Wiele Bożej MIŁOŚĆI.WYSTARCZY SIĘGNĄĆ PO SŁOWO BOŻE A NAPRAWDĘ WIELE W NASZYM ZYCIU SIĘ ZMIENI.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:20:13] • [IP: 158.26.131.**]

Jak to bylo...bierzcie i drzyjcie z niej Wszyscy...beda z kartki, skrety moje?

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:14:07] • [IP: 37.47.140.**]

Nasze władze weźcie się lepiej za dzieci i młodzież młodych alkoholików to Rząd powinien wprowadzić zakaz sklepów nocnych i edukować rodziców o umiar w piciu i interesowaniu się pociechami.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:09:18] • [IP: 109.243.209.**]

7:30 Mylisz się, to tłumaczenie jest uznane przez Kościół katolicki, zawiera wszystkie kanoniczne księgi NT, a kocia wiara chodząca po domach ma juz swoje tłumaczenie dokonane w jej ośrodku ideologicznym za oceanem, gdzie pisze się o" palu" jaku narzędziu śmierci Jezusa, mimo że nawet i d iota wie, że Jezusa ukrzyżowano, że to wynaleziony przez Fenicjan sposób usmiercania. Mimo że tłumaczenie to jest uznane przez Kk, to jednak lepsze są w Biblii Tysiąclecia lub choćby w kilkutomowym wydaniu Biblii Księgarni św. Wojciecha.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 08:30:19] • [IP: 80.245.189.**]

Trzeba było mu kupić bletki, a nie artykuł pisać. Bez jaj, ani tego nie przeczyta, ani nie kupi sobie bibułek bo go nie stać. Większy szacunek mam do tego bezdomnego, bo sobie radzi. A czytelniczka nie radzi sobie z tym, że bezdomny wyrwał stronę i brandzluje się na komputerze by napisać te nic nie znaczącą bzdurę publicznie. Co miał kto zrobić? Zwrócić uwagę? Sama Pani nie mogła? Potrzebny był silniejszy mężczyzna by mu zwrócić uwagę? Miał się szarpać z bezdomnym o kartkę z biblii? Ludzie czy wy jesteście normalni? Zamiast dawać na tacę złodziejom, jak już macie taką potrzebę rozdawania pieniędzy, przekażcie je na cele charytatywne. Instytucje, które pomogą bezdomnym, zwierzętom, chorym. Na pewno lepiej wykorzystacie te pieniądze, niż dawać złodziejom za odpuszczenie grzechów. W ten sposób tez oczyścicie sumienie i przynajmniej na dobry cel. A co do pisma świętego, jaja sobie robicie, że to powinno być karalne jak za symbole państwowe. Religia głosi miłość, a ludzie toczą przez to głupie wojny.Przemyślcie to

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:56:29] • [IP: 178.235.177.***]

Przynajmniej do tego się przyda(biblia).

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:40:20] • [IP: 176.221.123.**]

to samo dzieje sie w aresztach sledczych

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:31:07] • [IP: 94.254.238.**]

Ciekawe jak by to wyglądało gdyby taki przypadek zdażył się z inną świętą księgą, podejrzewam że kara była by natychmiastowa, ścięcie lub ukamienowanie a w najlepszym przypadku chłosta publiczna gdy główny sędzia jakby dobry humor. Ja wiem że to tylko papier ale ten papier symbolizuje coś. Tak samo jak dwa kawałki materiału po złączeniu zamieniają się we flagę która jest już prawnie chroniona W tamtych krajach które wcześniej opisałem za zniszczenie flagi karysą tak dotkliwe do dzisiaj że nikt o tym nie myśli To samo było kiedyś u nas gdy w obronie symbolu państwa czy religii dużo ludzi oddało zycie i tu czytelniczka ma rację. A swoją drogą czy istnieje jeszcze dobrej jakości papier na skręty ? Chyba tylko eko papier toaletowy nie ma dodatków chemii

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:30:25] • [IP: 176.221.110.***]

Przecież to bilblia kociej wiary..

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:13:38] • [IP: 80.245.178.***]

jest biblia ale za to brak papieru w toalecie. Do przemyślenia.Szkoda że bezdomni u nas nie rozdają samochodów.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:01:42] • [IP: 79.186.52.***]

co takie pismo robi na promie dlaczego obsluga tego nie usuwa ? skandal religie to w kosciele a nie na promie na karsiuborach tel leza... wstyd !!

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:00:31] • [IP: 80.245.176.***]

przynajmniej do czegoś się przydają

Oglądasz 1-25 z 52
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza na trzy wakacyjne wydarzenia literacko-artystyczne: • w dniu 29 czerwca (piątek) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z aktorem Piotrem Gąsowskim, autorem bestsellerowej książki: „Co mi w życiu nie wyszło?” Prezentacja w świnoujskiej Bibliotece autobiografii Piotra Gąsowskiego będzie z pewnością wielką gratką dla wszystkich wielbicieli osoby i talentu tego wszechstronnego i uwielbianego artysty; • w dniu 3 lipca (wtorek) o godz.11:00 odwiedzi naszą Bibliotekę inny znakomity aktor (Teatr Kamienica) i twórca telewizyjny (m.in. TVP ABC, „Domisie”) - Tomasz Gęsikowski, który zaprezentuje fragmenty własnego słuchowiska z piosenkami dla dzieci pt.: „Tam gdzie mieszkają bajki”; • w dniu 6 lipca (piątek) o godz.17:00 – nastąpi otwarcie zbiorowej wystawy malarstwa Grupy art4art (art four art.), która tworzą artyści: Jadwiga Adrianowska, Ewa Kamińska Mikołajczyk, Maria Łapuć, Jerzy Łapuć. Siedzibą Grupy jest Pałac w Siemczynie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Ostra reakcja kapitana żaglowca Kruzensztern. Za wybryk związany z duszeniem papieża, wysadził swoich kadetów na Wyspach Owczych bez pieniędzy! ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■