POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [20.05.2018, 19:36:11] • Świnoujście

Bezdomni ze Świnoujścia niczym Nergal! Drą Biblię i zwijają papierosy

Bezdomni ze Świnoujścia niczym Nergal! Drą Biblię i zwijają papierosy

fot. Czytelnik

Nikt by nawet nie pomyślał, że bezdomni ze Świnoujścia mają coś wspólnego z Królem Ciemności. Jak się okazuje, niczym Nergal drą biblie a potem... kręcą przy jej pomocy papierosy! W tej sprawie napisał do nas jeden ze świadków opisywanego ekscesu.

Jak poinformowała Czytelniczka, bezdomni wyrywają strony z Biblii i w wyrwane kartki wsypują tytoń, robiąc sobie papierosy z Pisma Świętego.

- To jest nie do pomyślenia do czego dochodzi. Bezdomni zabierają darmowe egzemplarze Pisma Świętego i na oczach ludzi je drą. Najgorsze jest to, że nikt nie zareagował. Sama widziałam jak na promie mężczyzna wsypywał tytoń i zawijał go w stronę, którą właśnie wyrwał z Pisma Świętego. Nie będę się szarpała z lumpem ale jakiś silny mężczyzna powinien zareagować – opisuje w mailu Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Robot • Czwartek [24.05.2018, 12:26:39] • [IP: 188.146.226.***]

Bibułka z tego" dziela" idealnie się do tego nadaje 😊 I do niczego więcej.

Gość • Wtorek [22.05.2018, 12:38:54] • [IP: 83.23.250.*]

Czytelnik chyba nie czytał tej niebieskiej książeczki, która pojawia się niczym ulotki Lidla - wszędzie. To nie biblia, tylko Nowy Testament i to troszkę" poprawiony" a ci, którzy go roznoszą to nie katolicy a GEDEONICI.

Gość • Wtorek [22.05.2018, 11:47:31] • [IP: 92.42.117.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 22:12:59] • [IP: 37.47.150.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

fororak 🐲 • Poniedziałek [21.05.2018, 21:37:00] • [IP: 77.112.206.**]

Niechaj katole zbudują na promie sobie kapliczkę i w niej trzymają swoje święte księgi zwane Biblią...Bo jeszcze tylko brakuje aby w wychodkach je rozkładali, nakłaniająć lud Wolski na swoją wiarę opartą na wierze w mamonę, najlepiej grubą mamonę...To całe szczęście że owa niewiasta z wrażenia to co zobaczyła co zrobił bezdomny ze Swiętą Księgą Katoli nie dostała spazmu, a wtedy trzeba byłoby wzywać helikopter sanitarny...amen

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 21:32:26] • [IP: 94.254.232.**]

Przeczytali i zrobili pożytek z tego. no i ? No i fajnie. Mieli szczęście że tym promem nie płynęła pielgrzymka.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 14:46:59] • [IP: 37.249.154.**]

A kto jest autorem tej książki ? Bo powinien jako autor podać do sądu tych którzy niszczą jego dzieło !

never ever • Poniedziałek [21.05.2018, 13:47:02] • [IP: 37.4.255.***]

...AMEN✌

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:49:59] • [IP: 91.233.18.***]

Jeden tu napisał, że " idiota wie, że Chrystus umarł na krzyżu". Właśnie, a mądrzy ludzie dociekają prawdy. Na marginesie, to na pewno nie Biblie tych Jahwe, bo mają krzyż, więc chyba katolicka.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:42:54] • [IP: 91.233.18.***]

Przez żołądek...nie, przez płuca do serca...

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 11:30:17] • [IP: 46.59.8.***]

To jest święta księga?? A który święty ja napisał?? To jest zabobon napisany ręką człowieka a nie świętego i zmieniany wraz z ustrojem i obłuda katolickich darmozjadow w sukienkach, zwyczajny kawałek papieru

Czytelnik • Poniedziałek [21.05.2018, 10:57:41] • [IP: 37.248.162.***]

Papier jak każdy inny tylko literki nadrukowane w innej kolejnosci.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 10:06:23] • [IP: 178.238.252.**]

Czy miejsca użyteczności publicznej, są do tego odpowiednim miejscem do propagowania innej wiary.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:41:03] • [IP: 93.94.187.***]

Jakie to Smutne Tyle w ludziach nienawiści.Narodzie NIESFORNY.SAMA KSIĄŻKA MOŻE NIE JEST ŚWIĘTA ALE SŁOWO ZAPISANE W NIEJ JEST ŚWIĘTE. Krytykują ci ludzie którzy nie mieli Słowa Bożego Nawet W Ręku A Co Dopiero Żeby Czytali. Polecam Tam Naprawdę Są Skarby.Jak Żyć. Wychowywać dzieci. Jak się odnosić do innych ludzi.Co jeść żeby być zdrowym i Przedewszystkim Przykazania Boże i Wiele Bożej MIŁOŚĆI.WYSTARCZY SIĘGNĄĆ PO SŁOWO BOŻE A NAPRAWDĘ WIELE W NASZYM ZYCIU SIĘ ZMIENI.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:20:13] • [IP: 158.26.131.**]

Jak to bylo...bierzcie i drzyjcie z niej Wszyscy...beda z kartki, skrety moje?

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:14:07] • [IP: 37.47.140.**]

Nasze władze weźcie się lepiej za dzieci i młodzież młodych alkoholików to Rząd powinien wprowadzić zakaz sklepów nocnych i edukować rodziców o umiar w piciu i interesowaniu się pociechami.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 09:09:18] • [IP: 109.243.209.**]

7:30 Mylisz się, to tłumaczenie jest uznane przez Kościół katolicki, zawiera wszystkie kanoniczne księgi NT, a kocia wiara chodząca po domach ma juz swoje tłumaczenie dokonane w jej ośrodku ideologicznym za oceanem, gdzie pisze się o" palu" jaku narzędziu śmierci Jezusa, mimo że nawet i d iota wie, że Jezusa ukrzyżowano, że to wynaleziony przez Fenicjan sposób usmiercania. Mimo że tłumaczenie to jest uznane przez Kk, to jednak lepsze są w Biblii Tysiąclecia lub choćby w kilkutomowym wydaniu Biblii Księgarni św. Wojciecha.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 08:30:19] • [IP: 80.245.189.**]

Trzeba było mu kupić bletki, a nie artykuł pisać. Bez jaj, ani tego nie przeczyta, ani nie kupi sobie bibułek bo go nie stać. Większy szacunek mam do tego bezdomnego, bo sobie radzi. A czytelniczka nie radzi sobie z tym, że bezdomny wyrwał stronę i brandzluje się na komputerze by napisać te nic nie znaczącą bzdurę publicznie. Co miał kto zrobić? Zwrócić uwagę? Sama Pani nie mogła? Potrzebny był silniejszy mężczyzna by mu zwrócić uwagę? Miał się szarpać z bezdomnym o kartkę z biblii? Ludzie czy wy jesteście normalni? Zamiast dawać na tacę złodziejom, jak już macie taką potrzebę rozdawania pieniędzy, przekażcie je na cele charytatywne. Instytucje, które pomogą bezdomnym, zwierzętom, chorym. Na pewno lepiej wykorzystacie te pieniądze, niż dawać złodziejom za odpuszczenie grzechów. W ten sposób tez oczyścicie sumienie i przynajmniej na dobry cel. A co do pisma świętego, jaja sobie robicie, że to powinno być karalne jak za symbole państwowe. Religia głosi miłość, a ludzie toczą przez to głupie wojny.Przemyślcie to

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:56:29] • [IP: 178.235.177.***]

Przynajmniej do tego się przyda(biblia).

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:40:20] • [IP: 176.221.123.**]

to samo dzieje sie w aresztach sledczych

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:31:07] • [IP: 94.254.238.**]

Ciekawe jak by to wyglądało gdyby taki przypadek zdażył się z inną świętą księgą, podejrzewam że kara była by natychmiastowa, ścięcie lub ukamienowanie a w najlepszym przypadku chłosta publiczna gdy główny sędzia jakby dobry humor. Ja wiem że to tylko papier ale ten papier symbolizuje coś. Tak samo jak dwa kawałki materiału po złączeniu zamieniają się we flagę która jest już prawnie chroniona W tamtych krajach które wcześniej opisałem za zniszczenie flagi karysą tak dotkliwe do dzisiaj że nikt o tym nie myśli To samo było kiedyś u nas gdy w obronie symbolu państwa czy religii dużo ludzi oddało zycie i tu czytelniczka ma rację. A swoją drogą czy istnieje jeszcze dobrej jakości papier na skręty ? Chyba tylko eko papier toaletowy nie ma dodatków chemii

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:30:25] • [IP: 176.221.110.***]

Przecież to bilblia kociej wiary..

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:13:38] • [IP: 80.245.178.***]

jest biblia ale za to brak papieru w toalecie. Do przemyślenia.Szkoda że bezdomni u nas nie rozdają samochodów.

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:01:42] • [IP: 79.186.52.***]

co takie pismo robi na promie dlaczego obsluga tego nie usuwa ? skandal religie to w kosciele a nie na promie na karsiuborach tel leza... wstyd !!

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 07:00:31] • [IP: 80.245.176.***]

przynajmniej do czegoś się przydają

Oglądasz 1-25 z 52
■ Po trzygodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę zmieniające obowiązujące od 2008 granice strefy uzdrowiskowej C. Decyzja otwiera drogę wykonawcy do podjęcia prac budowlanych przy ulicy Bydgoskiej gdzie powstać ma nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy ■ Joanna Agatowska: "Jesteśmy stawiani pod ścianą; ZPO jest bardzo potrzebny, trzeba to zrealizować ale boję sie podnieść rękę bo zbyt dużo niejasności jest w przebiegu działek, rozwiązań dotyczących parkingów. Liczę, że jednak wywiąże się tu dyskusja ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■