POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 18:03:53] • Wolin

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

"Szukamy przyjaciółki - klaczy rasy fryzyjskiej, o imieniu Apanaczi ur. w 2013 r. nr czip 616098200130450. Klacz jest nieufna dla obcych, zestresowana rozdzielona z matką, wspaniały kompan kąpieli w rzece, zabaw z dziećmi, towarzyska dla rodziny, uśmiechająca się i liżąca wszędzie tych, których kocha, lubi pieszczoty i smakołyki.

Stacjonowała w Wolinie u przyjaciela rodziny Wiktora N., ale życie pisze swoje scenariusze, szukamy tego kto ją kupił lub miejsca gdzie ją zakopano gdyż na dziś znamy dwie wersje, sprawę rozstrzygnie policja i sąd, ale na dziś najważniejsze jest to czy nasz bobasek żyje czy poszła na mięso.

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

Telefon do zrozpaczonej rodziny 508260732 będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy pomagają nam w poszukiwaniach."

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Piątek [16.03.2018, 09:12:25] • [IP: 109.243.226.*]

16:43:44] • [IP: 92.42.114.***] - Sama pisze do siebie post?! Na pewno chciała wysłać fałszywke, ale pomyliła się, bo nie domysliła się, ze pisząc z innego komputera, ale z tego samego routera, walnie jednak autograf... No sama do siebie napisała wspierający post!

Alicja • Środa [14.03.2018, 21:28:50] • [IP: 92.42.114.***]

Panowie rozejrzyjcie się, Świat jest piękny, tylko dzięki ludziom czasem jest taki do czterech liter. Pozdrawiam

Gość • Środa [14.03.2018, 17:01:16] • [IP: 31.0.124.**]

Alicja ty masz skojażenia ogierek, rozporek dobry kubuś puchatek musi być z ciebie...albo miś kolaborant...

Gość • Środa [14.03.2018, 16:43:44] • [IP: 92.42.114.***]

Pani Alicjo trafiła pani na prawdziwych mieszkańców Świnoujścia -- złośliwych, zajadłych bez poczucia humoru i empatii. Za to kapusie, donosiciele i służących Niemcom za papier toaletowy, bez dumy i godności sprzedających się euro. Przy następnym weselszym wpisie trzeba udawać smutasa -- dopasuje się Pani do pozostałych.

Gość • Środa [14.03.2018, 15:54:56] • [IP: 85.164.234.**]

Alicja twoje wpisy to zenada...ty zamiast mozgu masz sieczke...atwje rence gdzie opadaja...jak napisalas na rozporku...co cie obchodzi czyjsc rozporek...ty nie kochasz zwietzat ty nie kochasz sama siebie lepiej milcz bo sie kompromitujesz kobieto...

Gość • Środa [14.03.2018, 13:54:00] • [IP: 31.0.124.**]

Do Alicja i Hodowca do takich debili nie dociera to że komuś dzieje się krzywda ! Więc Ćwoki darujcie swoje debilne komentarze i zacznijcie sie leczyć na łupież bo na rozum za pużno!!

Gość • Środa [14.03.2018, 11:27:02] • [IP: 95.129.224.**]

Niestety, koń nie jest małą maskotką, jak kotek, czy piesek, którego można trzymać w pokoju, ale jak jest kochany i uważany za członka rodziny, należy to zrozumieć, wstrzymać się od głupich komentarzy i pomóc w szukaniu klaczki. Każda informacja jest pomocna!

Gość • Środa [14.03.2018, 09:55:52] • [IP: 109.243.226.*]

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.*** - Najpierw piszesz głupi post, a potem udajesz osobe zrównoważoną, mądrą w protekcjonalny wpisie z 22:42? Głupota twego pierwszego wpisu poraża, bo jasne jest, że właściciele nie trzymali konia, by przerobic go na koninę, lecz własnie tego sie obawiają, że ktos konia może skierować na mięso, bo zniknął, bo pewnie został ukradziony lub sprzedany. Jak może normalny człowiek życzyc koniowi" wolności", która dla niego oznacza śmierć?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:54:40] • [IP: 178.238.253.**]

114...ten człowiek tak ma, odwrócony dekielek i zaraz do tefałenu będzie parł, masakra!

xxx • Środa [14.03.2018, 08:40:06] • [IP: 83.23.255.***]

Pan Wiktor to juz nie jegnego konika ma na sumieniu pan P*a zresztą też !!. Walcz dziewczyno walcz o swojego konia Nie przejmuj się komentarzami

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 22:42:24] • [IP: 92.42.114.***]

Do IP 31. 0. 123. panie macho wyluzuj, daj se siana. Uśmiechnij się jutro będzie nowy dzień. Tylko się tak nie napinaj bo jeszcze Ci żyłka pęknie. Taki sympatyczny z Ciebie gość. Jak ochłoniesz zapraszam na piwko, ręce przestaną Ci opadać. Bo teraz jak Ci ręce opadają, to są gdzieś na wysokości rozporka. Pozdrawiam.

kuchenny Stoł... • Wtorek [13.03.2018, 21:49:25] • [IP: 176.221.122.***]

Zal konia i tej Slicznej Pani. ..

Gość • Wtorek [13.03.2018, 21:19:51] • [IP: 31.2.33.***]

Zapytajcie Pelki-handlarza końmi spod Kamienia Pomorskiego, on na pewno wie co się z nim stało. Obawiam się ze niestety...

Tomcio • Wtorek [13.03.2018, 21:18:44] • [IP: 46.169.119.***]

:(

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:46:12] • [IP: 31.0.123.*]

Alicja tobie to chyba wszystko uciekło. Tylko siano we łbie zostało z tego co widzę bo piszesz takie bzdury że ręce opadają

Marchewka • Wtorek [13.03.2018, 20:35:52] • [IP: 176.221.122.***]

Znam ta Pania. .. to Piekna Odpowiedzalna i Madra Kobieta. .. Zycze szczescia w znalezieniu konika. .. trzymam kciuki :-)...

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:28:39] • [IP: 62.143.197.***]

do hodowcy : juz po twoim komentarzu widać jaki z ciebie hodowca, nie znasz historii tego konia to się nie odzywaj, znam rodzinę i wiem jak szanują zwierzęta.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:53:04] • [IP: 80.245.190.***]

Zjadłbym koniny...

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.***]

Uciekały świniaki, uciekały krowy to co konikowi też wolno poczuć smak wolności. Koniku ciesz się wolnością i z niej korzystaj. Ja konika popieram, Powodzenia. A pani ze zdjęcia niech znajdzie sobie ogiera a nie dobiera się do klaczy, na miejscu konika też bym uciekła.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:28:52] • [IP: 5.172.255.***]

Boże, oby żyła bidulka! śliczna jest, żeby się znalazła!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:17:52] • [IP: 83.233.111.***]

juz bylo koty pieski ale zeby konik zaginol toz to nie igla w stogu mysle ze sama dojdzie powodzenia

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:15:02] • [IP: 80.245.188.*]

Piękna.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:05:09] • [IP: 94.254.229.***]

Gdzie byli ANIMALSI się pytam ? Teraz się interesujcie a nie tam gdzie was nie trzeba i gdzie nie macie pojęcia.

Hodowca • Wtorek [13.03.2018, 18:52:26] • [IP: 94.254.229.***]

Wymysł bachora mamo kup mi konia myśląc, że to zabawka. Tak się kończy trzymanie u kogoś. Nie masz miejsca pojecia i we krwi tego to się za to nie bierz. Szkoda, że jeszcze psa nie kupili i u sąsiada nie trzymali.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 18:32:04] • [IP: 31.0.68.**]

O nie tylko nie to. To jest szczyt okrucieństwa...

Oglądasz 1-25 z 25
■ W ramach bardzo wielu imprez Międzynarodowego Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie przez Klub Biegacza Jogging, VII edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarnię (najwyższą nad Bałtykiem – 311 schodów). Zapisy od 15.00, start od 16.00 (każdy zawodnik startuje kolejno pojedynczo, po wystrzale armatnim). Do zdobycia liczne nagrody, upominki i gadżety ufundowane przez Stowarzyszenie Miłośników Latarń w Świnoujściu ■
■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■