POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 10:03:40] • Świnoujście

Wielkanocna zbiórka dla osób potrzebujących

Wielkanocna zbiórka dla osób potrzebujących

fot. Organizator

Drodzy mieszkańcy, Wielkanoc jest tą porą, w której za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami. Dlatego też Zarząd Osiedla Warszów wraz z Dziennym Domem Pobytu na Warszowie pragną zaprosić wszystkich do podzielenia się żywnością, która jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi trafi do osób potrzebujących.

Celem organizowanej zbiórki jest zebranie dla potrzebujących produktów o długim terminie przydatności jak np.: cukier, mąka, makaron, kasza, napoje, konserwy, słodycze, chemia gospodarcza oraz inne produkty użyteczne w gospodarstwie domowym.
Zbiórka darów potrwa od 14 do 23 marca. Dary można pozostawiać oznaczonych koszach w następujących miejscach:
- Sklep Intermarché, ul. Legionów 4;
- Miejski Dom Kultury, filia nr 2 na Warszowie;
- Sklep spożywczy u Darka Kuca przy Przedszkolu nr 9;
- Sklep ŻABKA, ulica Barlickiego 6;
- Dzienny Dom Pobytu, Sosnowa 5a (przy kościele).
Zbiórka zarejestrowana została w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem 2018/1224/KS.
Gdyby ktoś chciał wesprzeć zbiórkę, a nie może dostarczyć produktów osobiście, poprosimy o wiadomość na skrzynkę mailową: rada.warszow@gmail.com
Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie!

Organizatorzy:
Zarząd Osiedla Warszów,
Dzienny Dom Pobytu na Warszowie,
Komitet społeczny "Wielkanocna zbiórka dla osób potrzebujących"


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

fororak 🐲 • Wtorek [13.03.2018, 22:29:01] • [IP: 77.112.198.**]

A kiedy i gdzie będzie zorganizowana zbiórka dla Pana GOWINA? Bo mam pół worka suchego chleba i 4 konserwy mięsne z terminem przydatności do spożycia do kwietnia, no i znajdzie się z 300 zł aby jemu wystarczyło do tej jego skromnej wypłaty do 10-tego !!...amen

Gość • Wtorek [13.03.2018, 18:30:49] • [IP: 92.42.119.***]

A swoją drogą to dyskusja nt pomocy ludziom w potrzebie nie rozwinęła się tutaj. Co innego gdy jest problem psów, kotów, drzew to internauci mają wiele do powiedzenia. Czy to normalne? Z jakimi internautami portal ma do czynienia? Wstyd.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 17:50:24] • [IP: 77.112.124.**]

BRAWO DLA ZARZĄDU! OBY JAK NAJWIĘCEJ POŻYTECZNYCH AKCJI.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 17:48:55] • [IP: 93.94.190.***]

Wspaniała inicjatywa. Należy pomagać potrzebującym, okazywać serce i życzliwość.

Osada • Wtorek [13.03.2018, 17:35:13] • [IP: 93.94.190.***]

Każdy gest życzliwości innym ludziom jest bardzo potrzebny. Przy okazji proszę o odrobinę delikatności z komentarzami. Mówimy o ludziach potrzebujących pomocy. Niech czują Naszą pomoc, Naszą życzliwość i dobre słowo.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 15:41:35] • [IP: 51.15.143.**]

Mieszkańcy wielu państw afrykańskich nieustannie potrzebują pomocy. Upodabniamy się?

Gość • Wtorek [13.03.2018, 14:28:47] • [IP: 62.69.253.*]

Do wstrzymania budowy hospicjum przyczynili się miejscowi usługodawcy, mieszkający po sąsiedzku z kościołem. Proszę nie oczerniać mieszkańców Warszowa, którzy są zawsze chętni pomóc w słusznej sprawie. My tez jesteśmy mieszkańcami Świnoujścia, proszę o tym nie zapominać. Idea pomagania zawsze jest dobra, popieram akcję.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 13:06:08] • [IP: 188.146.224.**]

Do Ip:93.94.190. I przemówiło przez Ciebie Twoje chrześcijańskie serce.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:39:11] • [IP: 77.112.124.**]

Fajna inicjatywa. Na dniach coś przyniosę.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 12:23:34] • [IP: 92.42.119.***]

Szczyt chamstwa i obłudy. Jak zaczęto budować koło kościoła hospicjum to wskutek protestów mieszkańców Warszowa budowę wstrzymano, bo nie życzą sobie aby jakieś tu śmieci ludzkie miały bytować. A teraz przed wyborami udają aniołków. Do jakiej to podłości ludzie są zdolni.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 11:46:52] • [IP: 93.94.190.***]

Fajna akcja, dzięki za info

Gość • Wtorek [13.03.2018, 11:03:42] • [IP: 93.94.190.***]

Wreszcie Zarzad się obudził. Jak najwięcej takich incjatyw, tylko po co ten rozgłos. A no po to, zeby zapunktowac na osiedlu.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 10:15:59] • [IP: 62.69.253.*]

O fajnie, wolę dać jakieś produkty, takim potrzebującym. Może naszym politykom też trzeba takie zbiórki zorganizować?? Biedakom nie starcza do 10-tego

Gość • Wtorek [13.03.2018, 10:11:09] • [IP: 31.0.71.**]

Zaniosę coś napewno.

Oglądasz 1-14 z 14
■ SLD - 6 mandatów (Agatowska, Bartkowiak, Włodarczyk, Szpytko, Teterycz, Kaczmarek) Żmurkiewicz - 5 mandatów (Sujka, Niewiarowski, Żmurkiewicz, Michalska, Kowalski) PO - 4 mandaty (Jabłońska, Góreczny, Borowski, Waga) PIS - 3 mandaty(Mrozek, Jurkiewicz, Staszyński) Grupa Morska - 3 mandaty (Konkloewska, Nowicki, Marszałek) ■
■ Zacięta walka o prezydenturę Miasta Żmurkiewicza z Agatowską zakończona. Żmurkiewicz wygrywa 51,53% ■ Uwaga. Pan jadący w dniu 21.10.2018 r. pociągiem ze Szczecina Głównego do Świnoujścia. Pociąg REGIO 78405 Odjazd ze Szczecina 17.25 a w Goleniowie Pan wyszedł na peron zapewne zapalić papierosa . Konduktorka dała sygnał do odjazdu i został Pan na peronie pozostawiając w pociągu plecak. Jeśli w plecaku posiadał Pan wartościowe rzeczy to proszę się zgłosić na PKP gdyż plecak został przekazany konduktorce. Obserwowałam że Pana nie ma i podróżni widzieli że plecak zabrała konduktorka a ja jej zgłosiłam i coś mi nie zrozumiałe odpowiedziała że musi zabrać plecak do Szczecina – informuje świadek zdarzenia ■