POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.03.2018, 11:17:41] • Świnoujście

Niemieccy kierowcy parkują według własnych zasad...

Niemieccy kierowcy parkują według własnych zasad...

fot. Czytelnik

Nasi Czytelnicy żywo reagują na każdy przypadek nieprawidłowości, dotyczy to zarówno pieszych, jak i kierowców. Najczęściej chyba są łamane przepisy związane z parkowaniem. Dostajemy wiele zdjęć ukazujących samochody stawiane na trawnikach, chodnikach, przystankach, zajmujące dwa miejsca postojowe lub te, przeznaczone dla inwalidów. Osobną kategorią są kierowcy niemieccy, którzy coraz częściej stosują swoje własne "zasady" parkowania. Tym razem otrzymaliśmy zdjęcie auta na niemieckich numerach rejestracyjnych, które zostało zaparkowane na ścieżce rowerowej w dzielnicy nadmorskiej.

"Jak widać niemieccy kierowcy maja wszytko i wszystkie przepisy...w du..ie - pisze zirytowany tą sytuacją Czytelnik - Po co szukać miejsca na parkingu, jak można zaparkować na ścieżce rowerowej? Czy kiedyś ta kultura i samowolka ich się skończy??". Skończy się chyba tylko wówczas, gdy odpowiednie służby będą informowane na bieżąco o każdym takim przypadku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [21.03.2018, 07:57:00] • [IP: 195.205.242.***]

DAJCIE SPOKÓJ ONI JUŻ TAK OD 39 ROKU PRÓBUJĄ ZAPARKOWAĆ TE SWOJE ZŁOMY.

Gość • Piątek [16.03.2018, 06:51:34] • [IP: 80.245.178.***]

Art. 97. § 1. (39) W postępowaniu mandatowym, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, funkcjonariusz uprawniony do nakładania grzywny w drodze mandatu karnego może ją nałożyć jedynie, gdy: 1) schwytano sprawcę wykroczenia na gorącym uczynku lub bezpośrednio po popełnieniu wykroczenia, 2) stwierdzi popełnienie wykroczenia naocznie pod nieobecność sprawcy albo za pomocą urządzenia pomiarowego lub kontrolnego, a nie zachodzi wątpliwość co do osoby sprawcy czynu WYSTARCZY POWIEDZIEĆ ŻE TO NIE JA TAM ZAPARKOWAŁEM I ODJECHAĆ BEZ MANDATU

Gość • Czwartek [15.03.2018, 11:22:38] • [IP: 37.47.171.***]

Wybaczcie mu, pewnie złapała go sraczka i wyskoczył do lasu.

Gość • Czwartek [15.03.2018, 03:23:52] • [IP: 80.153.142.**]

Takie osoby są tu w Świnoujściu mnóstwo...i to z rejestracją że Świnoujścia. Ludzie patrzcie na swoje jajka A wtedy na innych...

Gość • Środa [14.03.2018, 11:45:46] • [IP: 88.79.100.**]

Gwózdek, i okrążamy autko takiego niemiaszka wytyczając linie poziomą na pięknym czytym lakierze. Nastepnie owym gwózdkiem robimy po 3-4 dziureczki w czarnych gumowych oponkach, i słuchamy pięknego sssssssssssssssssss, dzwięku.

Gość • Środa [14.03.2018, 09:15:54] • [IP: 83.36.254.***]

Ciekawe po co i komu potrzebne jest wzbudzanie złości na Niemców na tym portaliku? Przecież takie zachowanie nie jest wyłączną domeną tamtej nacji. Przesiedlenie chłopstwa ze wschodu na pogranicze Niemiec tak się kończy :) Ludzie mieszkają kilometr od granicy a nigdy tam nie byli, przy czym opowiadają straszne historie o tym, co Polakom robią, jak ich złapią w Niemczech, he he.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 15:43:24] • [IP: 80.245.178.***]

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 13:43:42] • [IP: 23.226.237.*] skoro nie bylo sciezki i nikt nie umarl to w czym problem, ze nie zrobili zatoczek skoro ich tam wczesniej nie bylo? logika na poziomie pantofelka. a czy sciezka jest przystosowania do nacisku ktore wywiera auto? zaraz bedzie nierowno i znow takie lemmingi jak ty zaczna * od rzeczy

Gość • Wtorek [13.03.2018, 14:40:02] • [IP: 176.116.207.***]

W sobotę w Międzyzdrojach straż miejska z policją zrobiły porządek na ulicach i lawinowo wypisywali mandaty za złe parkowanie 90% samochodów było na niemieckich numerach, jak się chce to można.

Gość • Poniedziałek [12.03.2018, 13:43:42] • [IP: 23.226.237.*]

21:05:43 - No i co z tego? —Nie było tam nigdy ścieżki i jakoś nikt nie umarł. Jakoś nie widzę, żeby jakość szczególnie blokował przejazd na pustej rowerowej drodze. A w bólu dupy, to Ciebie matka wydefekowała. Jakby Mongołka z Gumolepem byli ludźmi normalnymi, to zrobili by zatoczki postojowe, a nie jak chytre q-tasy likwidują, żeby naganiać klientów swoim pociotkom w strefy złodziejskiego parkowania.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 21:05:43] • [IP: 37.47.133.***]

Do IP: 23.226.237.*] to jest ścieżka rowerowa a nie parking. A ból dupy to ty masz zawsze rano po nocy😁

Gość • Niedziela [11.03.2018, 20:13:08] • [IP: 192.95.12.***]

Oj tam oj tam. Policja ma swoje priorytety. Na przykład przypinanie odblasków dzieciaczkom.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 19:27:41] • [IP: 109.243.226.*]

Przepraszam, że posypię w ranę troche soli, ale przypomnę, że Niemcy zarabiają 3-4 razy więcej od nas, zatem mandat dla nich nie jest dolegliwy. Może to znowu czas leśnych ludzi? Może znowu trzeba zanurzyc sie w lesie, przywdziać ochronne mundury...i... założyc partyzantkę, bo polskie prawo jest jakby zawieszone, to znaczy jeśli ono wskutek różnicy dochodów jest neutralizowane, to tak jak w czasie wojny, gdy nie było sensu powoływac się na polskie prawo. Pozostawała partyzantka. Nadzieją nam nowy Hubal albo wręcz Brudny Harry.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 17:49:08] • [IP: 31.0.86.***]

Jak jest przyzwolenie na takie zachowania to tak się dzieje...u siebie tak nie zrobią.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 17:18:05] • [IP: 23.226.237.*]

I co z tego, że zaparkował?! -Masz ból dupy, czy o co chodzi?

Gość • Niedziela [11.03.2018, 14:47:21] • [IP: 95.129.225.***]

Tydzień temu w podobny sposób zaparkował niemiecki kierowca na ścieżce rowerowej przy ul. Konstytucji 3 Maja. W tym samym czasie przejeżdżał radiowóz i panowie Policjanci nie zareagowali bo w tym czasie byli zajęci piciem kawy z Mac Donalds.

Gość • Niedziela [11.03.2018, 12:20:12] • [IP: 80.245.189.***]

Policja ma inne ważniejsze działania!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 11:43:49] • [IP: 94.254.236.**]

Czytelniku dzwoń na Policję!

Gość • Niedziela [11.03.2018, 11:23:06] • [IP: 89.64.40.***]

po prostu jest to nieudolność osób, których zadaniem jest pilnowanie przestrzegania prawa

Oglądasz 1-18 z 18
■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■