POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [04.03.2018, 15:19:28] • Świnoujście

Kosze zakupowe a kosze gospodarcze - dyrektor Intermarche wyjaśnia różnicę

Kosze zakupowe a kosze gospodarcze - dyrektor Intermarche wyjaśnia różnicę

fot. iswinoujscie.pl

Jeden z naszych Czytelników, klientów sklepu Intermarche, zauważył, że wózki zakupowe są wykorzystywane w innym, niż transport zakupów, celu. Na zdjęciu widać, jak pracownik sklepu ładuje do wózka worek wyjęty ze śmietnika. Wyglądało to na tyle niepokojąco, że Czytelnik postanowił powiadomić redakcje portalu iswinoujscie.pl. Zwróciliśmy się więc do dyrekcji sklepu Intermarche z pytaniem, czy rzeczywiście śmieci wyciągnięte z kosza przewozi się na wózkach i co się robi z owymi wózkami później.

- Do tego celu przeznaczone są kosze gospodarcze, które przechowywane są na magazynie i w odpowiedni sposób oznaczone zgodnie z procedurami HACCP - wyjaśnia Renata Bauer Dyrektor Sklepu INTERMARCHE.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Środa [07.03.2018, 11:13:11] • [IP: 109.241.63.**]

Idąc do każdego marketu, chciałbym mieć pewność, że biorę czysty kosz. Tymczasem dramatem jest to, że nikt z obsługi wielu marketów w Świnoujściu, nic nie robi w tej materii skoro nie musi. Kontrole Sanepidu powinny się czystością koszy zająć i wlepiać srogie mandaty za brudne, choćby za stary paragon w środku. Markety powinny prowadzić ewidencje mycia ponumerowanych koszy pod ciśnieniem. Czasami strach coś włożyć do takich koszy-w środku stare paragony, śmieci, woreczki - a sklep ma to gdzieś, no bo po co, i tak Polacy tam kupią, byle było najtaniej w okolicy, to i do koryta włożą, do kasy zaniosą, na brudnym pasie położą. Czasami market zrobi chaos, by zamieszać - ostatnio Kaufland zmienił układ półek, nic nie mogłem znaleźć w starych miejscach - tak się olewa klientów i ich przyzwyczajenia zakupowe, bo logiki w układzie półek tam nie ma żadnej. Ciekawe, czy bankrutują, czy jakieś nieuctwo po marketingu tam zatrudnili.

Gość • Wtorek [06.03.2018, 18:44:38] • [IP: 164.127.139.***]

11:57 - a nie mój post, z g.9:19? - to by bardziej pasowało logicznie do treści postu z g.11:57. Mój post jest rzeczywiście sponsorowany przez towary Intermarche i poziom obsługi - skoro zapewniaja mi wyższy poziom niż w wielu innych sklepach, to chętnie napisze o nich coś dobrego. Ale ja robie zakupy w całym mieście. Dziś pod artykułem o Biedronce (jeszcze powinien byc na głownej stronie) napisałem pochwałe Biedronki, bo ktoś tak strasznie ją opisał, że skojarzyłem ten wpis raczej ze zlikwidowanym Polomarketem na Roosevelta (juz ten Polo k.kościoła Chryst. Króla jest o niebo lepszy), ale może jest jakaś gorsza Biedronka, której nie znam. Jako klient jeżdżacy po całym mieście polecam Lidl: mają tam dobre czekolady, śmietany, tani, dobry i dwuwarstwowy papier toaletowy, świetne i tanie cukierki Michaszki; polecam Polomarket k.kościoła - często obniżają ceny kurczaka, zdarzają się tanie i dobre herbaty, sery podpuszczkowe. I tak, sponsorowany przez dobre towary i pracowników - mógłbym dalej wymieniać.

Gość • Poniedziałek [05.03.2018, 16:03:57] • [IP: 77.113.57.**]

A co widać na zdjęciu?? Jak widać Pani Dyrektor nie ma o tym ZIELONEGO POJĘCIA...

Gość • Poniedziałek [05.03.2018, 11:57:30] • [IP: 92.42.116.**]

Post z 8:24 jest jak najbardziej sponsorowany. Ostatnimi czasy omijam stoisko wędliniarskie, jeżeli pracują polskie kobiety! Emanuje z nich swoista niegrzeczność. Nie stwierdzam tego u Pań z zagranicy.

Gość • Poniedziałek [05.03.2018, 09:19:47] • [IP: 93.94.190.**]

8:24 Akurat Intermarche kojarzę z najświeższymi wędlinami i innymi wyrobami. Miałem wieloletnie doświadczenie kupowania w Polomarkecie na Roosevelta - tam było często źle, może wskutek mniejszego ruchu i złej organizacji pracy (ówcześni pracownicy często się lenili, wychodzili na papieroska, był bałagan z cenami, mięso zdarzało sie nieświeże). Uderzył mnie wyższy poziom Intermarche, do którego zacząłem chodzic na zakupy wskutek likwidacji Polomarketu. Każda ćwiartka kurczaka, która kupiłem, była świeża, podobnie było z owocami, warzywami, produktami garmażeryjnymi. Pasztet ich wyrobu ma w sobie duzo prawdziwego mięsa, a nie wypełniaczy - przestałem dzięki temu kupowac pasztety czy pieczenie w LIdlu. Obsługa jest tez bardziej uprzejma, zmotywowana. To może najlepszy sklep z tych dużych.

Gość • Poniedziałek [05.03.2018, 08:24:54] • [IP: 93.94.184.**]

W każdym markecie kosze to jeden wielki syf i niech nam pani manager nie wciska kitu!Wczoraj na stanowisku z wędlinami wisiały kiełbasy chyba dwutygodniowe koloru granatowego ze starości.InterMar spada na psy niestety.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 21 marca (środa) o godz.17:00 na spotkanie teatralne z aktorką Ewą Dałkowską, która przeczyta fragmenty wspomnień Kazimiery Iłłakowiczówny ze zbioru „Ścieżka obok drogi”. Muzyczny akompaniament zapewni znakomity pianista – Andrzej Janaszek. Spektakl zostanie zaprezentowany w ramach uczczenia 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Wstęp wolny! ■
■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■