POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 21:42:38] • Świnoujście

Takie ustawienie na promie - Czytelnik: „Myślenie boli”

Takie ustawienie na promie - Czytelnik: „Myślenie boli”

fot. Czytelnik

Zdjęcie, nadesłane przez Czytelnika zostało zrobione wieczorem na pokładzie jednego z Bielików. Z opisu wynika, że kierujący ruchem na promie kazał kierowcy citroena zaparkować na lewym pasie. Ten stanął tak, że kolejny samochód nie może podjechać bliżej.

- Miejsca na dwa auta.... Myślenie boli...- podsumowuje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Czwartek [15.03.2018, 00:51:36] • [IP: 92.42.114.***]

jak są 2 samochody o 2 w nocy to trudno inaczej ustawic :)

Gość • Środa [14.03.2018, 19:53:22] • [IP: 77.88.191.**]

Co za debile jesteście tu w Świnoujściu. Jaki problem macie ? Przecież to jest decyzja kierujący ruchem na promie. To co wy się tam mieszaçie w to i takie głupie zdjęcia dajecie! Kto jest debilem ? Ten co pracuje na promie czy ten co tam źle samochodu postawił? Ile wychodzi z samochodu, co jest nie wolno. No i co o tym nie piszecie ? Zajmijcie się ważnymi tematami A nie pazurami o samych siebie.

Gość • Środa [14.03.2018, 15:25:51] • [IP: 188.146.103.***]

Pseudo- marynarze powinni przejść jakiś specjalistyczny kurs w gospodniku jak ustawic optymalnie cztery pasy samochodów na promie.Małpe by nauczył..

Gość • Środa [14.03.2018, 14:36:35] • [IP: 62.69.252.***]

A kto kieruje tymi autami? Znawcy tematu, zaparkować w liniach nie potrafią, wszystkie pasy są równe.

Gość • Środa [14.03.2018, 14:10:39] • [IP: 176.221.123.**]

za każdym razem, kiedy wjeżdzam autem na prom to mi ręce opadają. Posiadam całkiem spore auto i non stop wysyłają mnie na bok - niby co to takiego, szkoda tylko, że aby dostać się 'na swoje miejsce 'muszę minąć okł 4 samochody, które są na środku. Czasem to graniczy z cudem, żeby nie uderzyć (nawet, kiedy schowam lusterka). A najbardziej kocham, kiedy dają te mniejsze auta na środek, a wielkoludy na bok. Chyba jakieś przeszkolenie by się przydało, że najlepiej ustawiać każde autko na kolejnych pasach, a nie 'załaduję dwa pasy, a kierowcy niech się męczą '. Brak słow

Gość • Środa [14.03.2018, 13:59:28] • [IP: 31.0.37.***]

Mi się wydaję że wiem..

Gość • Środa [14.03.2018, 13:41:10] • [IP: 80.245.188.**]

Gdyby na wjazd na prom postawić osobę niepełnosprawną- w ramach łamania barirer, to na pewno lepiej ustwiłby te auta od idiotów z przeprawy. Przepraszam za idiotów, znam gorsze określenia.Wymagajmy tylko aby troszkę myśleli.

AGENT • Środa [14.03.2018, 13:36:50] • [IP: 78.133.254.***]

Ostatnio chciałem przedostać się na Warszów, Pan promiarz zostawił do wjazdu 2 " korytarze" jeden po prawej drugi po lewej stronie. NORMALNIE powinien zgłosić się do Pana klub Mensy. Inna sprawa że w mieście jest nadliczbowa ilość bardzo dużych aut są bardzo szerokie i bardzo wysokie, podobnymi pomykają talibowie na arabskich pustyniach. Wszystkie takie autka powinny w nagrodę -> na Karsibory.

Gość • Środa [14.03.2018, 13:32:38] • [IP: 31.0.37.***]

Błędem jest to że cię matka urodziła

Gość • Środa [14.03.2018, 13:17:52] • [IP: 23.226.237.*]

Kierowcy sami sobie winni.

Gość • Środa [14.03.2018, 13:09:29] • [IP: 178.235.182.***]

Widocznie nie było potrzeby upychać! Bardzo dobrze powinno być swobodne wyjście z samochodu !! Jeżeli jest taka możliwość należy tak ustawiać !! A ci co nie mają o tym pojęcie niech lepiej zamilkną bo piszą bzdury !!

Malinowska • Środa [14.03.2018, 12:48:03] • [IP: 188.146.225.***]

To nie kwestia myślenia a godziny i obłożenia. Raczej nie można narzekać na ustawianie aut na promach - jest ono zwykle najefektywniejsze. Czy jakieś auto pozostało na nabrzeżu, czy może prom był zapełniony jedynie w części?

Gość • Środa [14.03.2018, 11:43:25] • [IP: 80.50.129.***]

zlikwidować te bieliki! wszyscy na karsibory :)

Gość • Środa [14.03.2018, 11:39:32] • [IP: 95.129.228.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [14.03.2018, 11:32:23] • [IP: 151.248.62.***]

Ludzie macie problem jak inni parkują, a nie widzicie tego że na boki ustawiane są duże auta a na środek popierdółki typu polo, lupo, itd nie obrażając oczywiście właścicieli małych aut

Gość • Środa [14.03.2018, 10:33:37] • [IP: 188.146.169.***]

jejku to noc pewnie nie było tyle aut.

Gość • Środa [14.03.2018, 10:22:00] • [IP: 188.146.138.***]

Niech kozak da foto z drugiej strony

Gość • Środa [14.03.2018, 10:20:51] • [IP: 94.254.230.***]

Kiedy będzie ten tunel ja się pytam !!

Gość • Środa [14.03.2018, 09:21:17] • [IP: 176.221.123.***]

Ustawiacz na pokładzie odległość 0, 5 Metra pomiędzy samochodami w ten sposób balastuje prom aby nie było przechyłu na zdjęciu widzimy błędy Ustawiacza pokładowego

Gość • Środa [14.03.2018, 09:19:20] • [IP: 178.238.246.**]

Dyrektor się zmienił (elita z PŻM) a na promach wszystko pozostało bez zmian. Dlaczego za taką pracę ludzie dostają pieniądze ?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:15:30] • [IP: 176.221.123.***]

No fakt, że ustawiacze maja problem. Mając szeroki samochód ów ustawiacze skierował mnie na prawy pas. Stanąłem w miarę blisko barierki ale pan ustawiacze kazał mi złożyć lusterka i przemiescic się bliżej barierki. Oczywiście nie zrobiłem tego.

Gość • Środa [14.03.2018, 08:39:30] • [IP: 94.254.225.***]

Osoba pracująca na promie bierze za to pensję i powinna tam być ze względu na to czy mało czy dużo aut

Gość • Środa [14.03.2018, 08:30:57] • [IP: 62.69.241.**]

Promiarze gadają w czasie ustawiania przez telefon to nie mogą się skupić. Ważniejsza jest rozmowa. Czesto tak się dzieje

Gość • Środa [14.03.2018, 07:57:20] • [IP: 37.47.155.***]

Co poradzić takich kierowców jest sporo, którzy ze stawabiem w liniach mają problem. Popatrzcie na pierwszy lepszy parking pod marketem.

Gość • Środa [14.03.2018, 07:55:04] • [IP: 176.221.123.**]

to sztraszne?! ten czytelnik, który to zauwazyl i nie zareagowal i wlasciwie (proszac ustawiacza o pomoc?!) powinien jeden dzien w czynie spolecznym popracowac 12 godz na promie...na swierzym powietrzu. dzis kazdy potrafi zrobic zdjecie i podpie.. lic

Oglądasz 1-25 z 48
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza na trzy wakacyjne wydarzenia literacko-artystyczne: • w dniu 29 czerwca (piątek) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z aktorem Piotrem Gąsowskim, autorem bestsellerowej książki: „Co mi w życiu nie wyszło?” Prezentacja w świnoujskiej Bibliotece autobiografii Piotra Gąsowskiego będzie z pewnością wielką gratką dla wszystkich wielbicieli osoby i talentu tego wszechstronnego i uwielbianego artysty; • w dniu 3 lipca (wtorek) o godz.11:00 odwiedzi naszą Bibliotekę inny znakomity aktor (Teatr Kamienica) i twórca telewizyjny (m.in. TVP ABC, „Domisie”) - Tomasz Gęsikowski, który zaprezentuje fragmenty własnego słuchowiska z piosenkami dla dzieci pt.: „Tam gdzie mieszkają bajki”; • w dniu 6 lipca (piątek) o godz.17:00 – nastąpi otwarcie zbiorowej wystawy malarstwa Grupy art4art (art four art.), która tworzą artyści: Jadwiga Adrianowska, Ewa Kamińska Mikołajczyk, Maria Łapuć, Jerzy Łapuć. Siedzibą Grupy jest Pałac w Siemczynie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Ostra reakcja kapitana żaglowca Kruzensztern. Za wybryk związany z duszeniem papieża, wysadził swoich kadetów na Wyspach Owczych bez pieniędzy! ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■