POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.02.2018, 22:19:08] • Świnoujście

Kim jest nowy dyrektor Żeglugi Świnoujskiej? Przedstawiamy, prześwietlamy...

Kim jest nowy dyrektor Żeglugi Świnoujskiej? Przedstawiamy, prześwietlamy...

fot. Sławomir Ryfczyński

Paweł Jeremi Szynkaruk, rocznik 1964, jest absolwentem Ekonomiki i Organizacji Transportu Morskiego Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 1989 roku zatrudniony w Polskiej Żegludze Morskiej (PŻM) w Szczecinie. Od niedawana Dyrektor Żeglugi Świnoujskiej i - jako piastujący tego typu stanowisko - objęty obowiązkiem złożenia oświadczenia majątkowego. Redakcja iswinoujscie.pl postanowiła przyjrzeć się deklaracji majątkowej nowego dyrektora.

Jak dowiadujemy się z Biuletynu Informacji Publicznej (http://bip.um.swinoujscie.pl/?cid=3582), dyrektor Szynkaruk deklaruje posiadanie:
- środków pieniężnych gromadzonych w walucie polskiej w wysokości 2 158 000 zł, zaś w walucie obcej: GBP 405, USD 2320, CHF 56,01, EURO 7800
- funduszy inwestycyjnych i akcji o wartości ok. 1 310 000 zł
- współwłasność z żoną stanowi dom o wartości 700 000 zł, mieszkanie o wartości 490 000 zł oraz działka we Wrzosowie warta 84 000 zł
- ponadto Paweł Szynkaruk posiada udziały w 2 spółkach handlowych, prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie - umowa zlecenie do marca 2018 r. - 70 zł/godz.
- jest właścicielem toyoty avensis z 2004 roku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 68

Gość • Niedziela [18.02.2018, 16:51:43] • [IP: 31.1.30.***]

Bzdur mi nie opowiadaj pracowałem tam, i.pływałem z ludżmi morza i.wiem trochę więcej od ciebie !

Gość • Sobota [17.02.2018, 13:21:16] • [IP: 94.254.240.**]

Do 37.7.230.**: Co ty bredzisz człowieku? Wiesz w ogóle jaka sytuacja była w żegludze i jak były niskie indeksy frachtowe? Ale jak się wierzy pisowskiej propagandzie to się takie bzdury wypisuje. Żeby choć część ludzi była tak porządna i uczciwa jak pan Paweł, wystarczy pogadać z ludźmi morza.

Gość • Piątek [16.02.2018, 20:07:55] • [IP: 37.7.230.**]

C.B.A.i.tu go znajdzie. Skoro rozłożył UNity, LAIF.i.PŻM tak jak AMBER.To PIS.go Znajdzie nie schowa się...

Gość • Piątek [16.02.2018, 16:02:53] • [IP: 188.146.163.**]

och zawistni katole. A może po prostu dużo się modlił i. ..wymodlił?

Gość • Piątek [16.02.2018, 11:14:00] • [IP: 92.42.118.***]

Podziwiam co miesiąc 20 000 tysia oszczedzić. Bardzo oszczędny.Co się czepiacie skoro człowiek taki oszczędny.Prima Aprilis jest 1 kwietnia.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 23:15:39] • [IP: 89.229.100.**]

A może totka wygrał? I teraz ma- bez oszczędzania

Gość • Czwartek [15.02.2018, 20:54:28] • [IP: 178.238.247.***]

Czepiacie sie...dostal od bezdomnego od Pana Stanislawa...niestety ten umarł!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 19:21:27] • [IP: 89.64.50.***]

Poziom niektórych wypowiedzi jest tak bazarowy, że żal to czytać.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 19:01:30] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we wsi lekarz zarabiał 20 tys zł miesięczne bo pracował bez przerwy Żona go nie widziała ale pieniądze brała

Gość zamorski • Czwartek [15.02.2018, 17:54:57] • [IP: 87.205.64.***]

Gość z ponad 3, 5 mln PLN na koncie i majątkiem 1, 3 mln PLN i poszedł do pracy w budżetówce ? Dorobił się tego majątku ne etacie w PŻM -ie przez 27 lat, tzn musiał zarabiać miesięcznie ok.15 000 zł i żyć o chlebie i wodzie, albo zarabiać ponad 20 000 zł miesiecznie by żyć normalnie. Czy to możliwe ? przecież nie był prezesem Banku jak Mateusz i nie mógł na początku swojej kariery zarabiać od razu 20 000 zł. Odpowiedź jest tylko jedna: majętna żona albo. ...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 17:34:05] • [IP: 37.248.37.***]

doprowadzil pzm do bankructwa i hop siup juz ma inny stolek cos tu nie tak a gdzie ci z PISU CO ZAWSZE WALCZA O PRAWDE I ROWNOSC

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:40:56] • [IP: 80.55.236.*]

Bylem kandydatem ale nie mam milionow to odpadlem...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:30:12] • [IP: 94.254.240.***]

Kim jest nowy dyrektor? Porządnym człowiekiem, po prostu. Nie zauważyliście, że to zwykle miernoty i typy spod ciemnej gwiazdy pomawiają innych?

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:17:13] • [IP: 92.42.116.**]

Większość normalnych ludzi... to uczciwi i skromni ludzie, a zebranie takiego majątku to zwyczajnie efekt pracy i zwykłe rozsądne oszczędzanie. Idąc dalej tokiem myślenia uczciwego patrioty polskiego mamy więcej niż wielu milionerów wśród pracowitych obywateli naszego miasta!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:11:54] • [IP: 92.42.117.***]

odczepcie się, porządny człowiek

Gość • Czwartek [15.02.2018, 16:01:53] • [IP: 176.221.123.***]

Wyborcy Katolicy jak zagłosują na swoja Katolicką PIS to Młodzi będą Dyrektorami

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:49:40] • [IP: 94.254.226.**]

Kmiot odwolac

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:19:56] • [IP: 37.47.154.***]

Spadochroniarzem jest.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:19:13] • [IP: 80.245.179.***]

Gość • Czwartek [15.02.2018, 12:02:45] • [IP: 95.160.158.**] Kolego, to nie lewacy wytykają Twoje pochodzenie. Pomyśl..nad swoimi poglądami również.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 15:08:03] • [IP: 92.42.113.***]

Dojna zmiana w Zegludze...

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:47:19] • [IP: 95.160.159.**]

Majętny człowiek to prawda !! Zbierał pieniądze po to aby nimi wspierać miejskie promy. A to w kryzysie paliwo kupi a to co innego. Bogaty człowiek zapewni, że komunikacja na drugi brzeg będzie utrzymana. Panie Prezydencie jeśli ten pan się nie sprawdzi jestem gotowy wskazać innego kandydata. Takiego jednego Wójta, ten to dopiero ma głowę do interesów i zdolność sytuowania się na szczytach intratnych stanowisk !! Na dodatek jest ze słusznej partii !!

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:45:00] • [IP: 94.254.232.**]

Też bym tyle chciał za godzinę pracy i siedzenie na stołku. Jestem pewien że bez tego pana promy pływały by tak samo.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:34:09] • [IP: 37.47.140.***]

Prezydent tylko milionerów wybiera do współpracy bo sam jest milionerem więc zwykłych ludzi ciężko pracujących ma gdzieś. Zapomniał jak w bloku mieszkal i opony przekladal. Teraz mieszka w wielkim apartamencie więc dlatego z developerami i innymi bonzami się nosi. Na publicznych pośladkach nieźle się napaści panowie.

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:31:36] • [IP: 2.108.234.**]

Może więcej szczegółów o jego życiu zawodowym i wykształceniu? Gdzie pracował zanim trafił do PŻM? Czym się tam zajmował? Kiedy i w jakim trybie ukończył Uniwersytet Szczeciński? Czy były to studia zaoczne?

Gość • Czwartek [15.02.2018, 14:24:57] • [IP: 94.254.244.***]

Większość normalnych ludzi którzy poznali p. Pawła Wam powie, że to uczciwy i skromny człowiek, a zebranie takiego majątku to zwyczajnie efekt pracy i zwykłe rozsądne oszczędzanie. Ale jak zwykle krzyczą ci co mierzą innych swoją miarą. Nie ma co się przejmować.

Oglądasz 1-25 z 68
■ Po trzygodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę zmieniające obowiązujące od 2008 granice strefy uzdrowiskowej C. Decyzja otwiera drogę wykonawcy do podjęcia prac budowlanych przy ulicy Bydgoskiej gdzie powstać ma nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy ■ Joanna Agatowska: "Jesteśmy stawiani pod ścianą; ZPO jest bardzo potrzebny, trzeba to zrealizować ale boję sie podnieść rękę bo zbyt dużo niejasności jest w przebiegu działek, rozwiązań dotyczących parkingów. Liczę, że jednak wywiąże się tu dyskusja ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■