POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.02.2018, 18:52:42] • zachodniopomorskie

Obradował Wojewódzki Zespół Samorządowy. Jest siła.

Obradował Wojewódzki Zespół Samorządowy. Jest siła.

fot. Organizator

Wczoraj w Mostach, pod Goleniowem obradował, Wojewódzki Zespół Samorządowy, który zajmuje się przygotowaniem nadchodzących wyborów samorządowych w strukturach partii Prawo i Sprawiedliwość.

Na czele zespołu stoi poseł Artur Szałabawka .Z racji pełnienia funkcji koordynatora wyborczego dla Miasta Świnoujście, w obradach uczestniczyła Agnieszka Stój rezes komitetu lokalnego, członek Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości.

Przedstawiono sytuacje w powiatach goleniowskim, kamieńskim, gryfickim, łobeskim i w powiecie grodzkim świnoujskim. Nakreślono plan działania. Stwierdzono, że pracy do wykonania wiele, ale jest zapał, siła i wiara w zwycięstwo.

rzecznik prasowy
Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu
Andrzej Mrozek


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

Gość • Piątek [16.02.2018, 21:43:28] • [IP: 164.127.124.**]

PiS wreszcie przywraca normalność w Kraju. Teraz należy przywrócić normalność w naszym mieście.

Gość • Środa [14.02.2018, 23:29:36] • [IP: 176.221.123.**]

PiS wreszcie przywraca normalność w Kraju. Teraz należy przywrócić normalność w naszym mieście. Rozbić układy i dać szansę wszystkim na dobrą pracę w Świnoujściu. PiS POWODZENIA...WYGRACIE WYBORY trzymam kciuki, , ,

Gość • Środa [14.02.2018, 22:08:43] • [IP: 95.129.225.**]

PiS to wy powinniście pilnować tego co robi Żmurkiewicz. Mądrzejsze okazało sie SLD ale nic straconego nie dajcie sobą manipulować prezydentowi bo stracicie zaufanie swoich wyborców.

Gość • Środa [14.02.2018, 19:46:36] • [IP: 83.11.91.**]

Słoiki są w posiadaniu pewnego znanego radnego PiS

Gość • Środa [14.02.2018, 19:16:40] • [IP: 93.94.190.**]

Na zdjęciu brakuje słoików z kornikami i siarką.

Gość • Środa [14.02.2018, 19:15:53] • [IP: 92.42.112.***]

Lubię PiS bo rozlicza złodziei którzy naszą Polskę rozkradali i nie wchodzi z nimi w magdalenkowe układy. Brawo!

Gość • Środa [14.02.2018, 18:01:13] • [IP: 37.47.143.***]

pozytywna siła dla miasta i regionu :)

Gość • Środa [14.02.2018, 13:30:14] • [IP: 78.88.30.***]

Prędzej w piekle spadnie śnieg, niż PiS wygra wybory.

Gość • Środa [14.02.2018, 13:28:24] • [IP: 78.88.31.**]

Radny Jurkiewicz podjął już działanie w delegaturze CBA.

Gość • Środa [14.02.2018, 13:03:41] • [IP: 178.238.253.***]

Szkoda gadać.Rewelacja.Jak widzę i słyszę PIS to mi się słabo robi.

Jojo • Środa [14.02.2018, 12:36:52] • [IP: 188.125.42.***]

Również pozdrawiam silną grupę dojnej zmiany z" czystymi sercami wypełnionymi miłością do Boga" i niczym nieograniczoną nienawiścią do bliźnich nie wyznających ich smoleńskiej religii, gotowych ubliżać na wiele sposobów wszystkim, którzy mają inne poglądy niż przedstawiciele" lepszego sortu".

Gość • Środa [14.02.2018, 12:33:43] • [IP: 164.127.151.***]

10:18. ..125.42 -Nie znalazłem w tym twoim poście nawet śladu podjęcia choć jednego punktu z mojego postu - to jasne, że trudniej dyskutowac na argumenty, podważyć np.4, 6% PKB, czy wzmocnienie wojska, bo wtedy weszlibyśmy w trudną dla ciebie dyskusję specjalistyczną, np.o kupieniu przez Macierewicza supernowoczesnych rakiet JASSM-ER powietrze -ziemia, których nie ma żadne inne państwo na świecie poza USA. Łatwiej napisac post kompletnie PUSTY - ten z g.10:18, z inwektywami, który można przetłumaczyć na" olaboga, ło cholera, karwasz twarz barabasz!", niż dyskutować na racje.

Gość • Środa [14.02.2018, 12:30:04] • [IP: 80.245.189.***]

Fotke trzeba zachowac. . bedzie wiadomo kogo skazywac.

Gość • Środa [14.02.2018, 12:27:26] • [IP: 93.94.186.**]

Zdrajcy ojczyzny i narodu.

Gość • Środa [14.02.2018, 11:52:55] • [IP: 178.238.249.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [14.02.2018, 11:23:26] • [IP: 37.7.225.***]

Popieram w 100% dobrą zmianę i jak większość spoleczeństwa popieram pis!

• Środa [14.02.2018, 11:18:00] • [IP: 46.215.207.**]

Pozdrawiam silną grupę ! Rozliczyć tych wszystkich złodziei!! Czyste serce to serce wypełnione miłością do Boga. Czyste serce można mieć dzieki pomocy innym osobom, robiac cos dobrego.Powinno być sie szczerym. Pozdrawiam PIS Świnoujście!!

Gość • Środa [14.02.2018, 11:10:26] • [IP: 80.245.178.**]

Teraz k... my.

Gość • Środa [14.02.2018, 11:05:32] • [IP: 78.88.30.**]

Żenada.W głowie mi się nie mieści jak można być członkiem lub sympatykiem tej partii i to na zachodzie kraju.Ich poglądy konserwatywno religijno ksenofobiczno antysemickie wywołują u mnie efekt podobny jak po wypiciu litra soku cytrynowego.

Jojo • Środa [14.02.2018, 10:39:32] • [IP: 188.125.42.***]

"...jest zapał, siła i wiara w zwycięstwo... po co kompetencje." Misiewicze mają swoje motto. ;-)

Gość • Środa [14.02.2018, 10:24:10] • [IP: 77.88.191.***]

Dobra zmiana w natarciu...

Jojo • Środa [14.02.2018, 10:18:38] • [IP: 188.125.42.***]

Do Gość • Środa [14.02.2018, 08:06:19] • [IP: 164.127.159.***]. Przeczytałem i nie wierzę, że ktoś naprawdę tak myśli. Albo bierze za takie kocopoły niezła kasę, albo jako ideowy bolszewik faktycznie wierzy to co pisze. Gdyby nie to, że napisane to zostało prozą, to pierwsza myśl po przeczytaniu tych peanów - mogłaby być - " O kurcze Włodzimierz Majakowski zmartwychwstał i znowu wiernie służy Przewodniej Sile Narodu!" Pozdrowienia i dużo zdrowia (widać, że bardzo potrzebne).

Gość • Środa [14.02.2018, 09:38:55] • [IP: 83.8.168.***]

a gdzie ten najgrubszy?

Gość • Środa [14.02.2018, 09:37:39] • [IP: 31.2.27.***]

Oooo! W końcu odpowiednie osoby, oprócz tego z Kamienia : (Super, trzymam za was kciuki!

chyba zapiszę się do PIS • Środa [14.02.2018, 09:08:47] • [IP: 83.21.50.**]

Wspaniała grupa! Cudowna alternatywa! Brawo PIS. Brawo Pani Agnieszko! Pozdrawiam!

Oglądasz 1-25 z 61
■ W ramach bardzo wielu imprez Międzynarodowego Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie przez Klub Biegacza Jogging, VII edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarnię (najwyższą nad Bałtykiem – 311 schodów). Zapisy od 15.00, start od 16.00 (każdy zawodnik startuje kolejno pojedynczo, po wystrzale armatnim). Do zdobycia liczne nagrody, upominki i gadżety ufundowane przez Stowarzyszenie Miłośników Latarń w Świnoujściu ■
■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■