POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [06.12.2017, 18:08:55] • Świnoujście

Mikołajki 2017. Na Placu Wolności rozbłysła choinka i świąteczne ozdoby! Zobacz film!

Mikołajki 2017. Na Placu Wolności rozbłysła choinka i świąteczne ozdoby! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

6 grudnia to dzień uwielbiany przez wszystkie dzieci. Właśnie wtedy obchodzone są popularne Mikołajki. Z tej okazji w wielu polskich miastach organizowane są miejskie imprezy. Tak było też w naszym mieście. Na Placu Wolności po godzinie 16:00 rozbłysła choinka, a także wszystkie inne znajdujące się na placu świetlne iluminacje. Jak na każde prawdziwe Mikołajki przystało, nie mogło zabraknąć Św. Mikołaja, który szczególnie ucieszył tych najmłodszych.



Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozdawał dzieciom cukierki.

Mikołajki 2017. Na Placu Wolności rozbłysła choinka i świąteczne ozdoby! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Oprócz choinki na Placu Wolności rozbłysły inne świąteczne iluminacje, w tym: stojące bombki, rybki czy świetlne postacie chłopca i dziewczynki, a także dobrze znana mieszkańcom Świnoujścia świetlna iluminacja w kształcie fontanny.

Mikołajki 2017. Na Placu Wolności rozbłysła choinka i świąteczne ozdoby! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Na koniec mieszkańcy chętnie fotografowali się z nowymi świątecznymi ozdobami.

Mikołajki 2017. Na Placu Wolności rozbłysła choinka i świąteczne ozdoby! Zobacz film!

fot. Agnieszka Puszcz

Przypomnijmy, że już 8 grudnia na Placu Wolności rusza jarmark świąteczny!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:30:15] • [IP: 92.42.118.**]

A poza tym vice, usuń jeszcze moje komenty z mikołajek na twoim karate;) nie zauważyłeś, czy nie donieśli?;)

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:18:46] • [IP: 92.42.118.**]

A dlaczego naczelny lanser usunął mój komentarz? Coś się nie podobało czy co? Nawet nie wymieniłam nazwiska, tym bardziej, że przy innym ip, też jest to samo napisane i tam nie usunął, tylko chłop się uparł na mój ip! A to jest już mobbing, panie vice nie wiadomo od czego!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 14:09:59] • [IP: 83.12.38.**]

Ladnie

Gość • Czwartek [07.12.2017, 13:37:06] • [IP: 176.221.123.***]

I TAK WYGLADA ICH PRACA jesli oni wiedza co to slowo znaczy to zawiesza babke zaswieca lampki wylorza dynie kilka kapust powiedza cos bez sesu i KASA LECI FAJRANT

Gość • Czwartek [07.12.2017, 13:27:21] • [IP: 176.221.123.***]

POCIESZAJACE JEST TO ZE ksieciunia swiate sie skonczy to tylko KWESTIA CZASU MADRZY WIEDZA O CO CHODZI

Gość • Czwartek [07.12.2017, 13:16:17] • [IP: 176.221.123.***]

zmurkiewicz sobie zadaj to pytanie CZY byles GRZECZNY gdybys byl GRZECZNY TO TAK DLUGO NIESIEDZIAL bys na stolku w URZEDZIE POSEGREGOWALES MIESZKANCOW GORSZY SORT lepszy sort

Gość • Czwartek [07.12.2017, 13:13:07] • [IP: 83.12.38.**]

Decyzja przyszla z CENTRALI od Wodza Naczelnego. Nie bylo innej mozliwosci jak zutylizowac kase podatnika.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:34:16] • [IP: 37.47.165.***]

Teraz to dla władzy zrobią wszystko.Przez tyle lat nie interesowano się wystrojem świątecznym a wczoraj to nawet światełka zapalali wszyscy.Cyrk i hipokryzja.Co jeszcze ? Tylko patrzeć jak po domach zaczną chodzić i życzenia składać.Wstyd, do czego się jest zdolnym aby być tylko przy władzy.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 10:56:57] • [IP: 176.221.123.**]

To co pokazują pod Sejmem nie jest już takie wesołe jak twarze naszych polityków Swinoujskich.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 09:23:12] • [IP: 92.42.118.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [07.12.2017, 09:15:31] • [IP: 92.42.118.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [07.12.2017, 07:49:27] • [IP: 175.176.234.*]

Piekna choinka ! Widac ze miasto stanelo na wysokosci zadania i przygotowalo piekna katolicka choinke, a nie dziwny stozek jak dawniej. Gratuluje i dziekuje. Sprawiliscie mi Panstwo radosc.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 07:15:54] • [IP: 95.129.226.**]

IP: 37.47.137 A ten taksówkarz z pis? A stara baba bąka puściła.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 07:12:59] • [IP: 95.129.226.**]

NALEŻY PRZEBRAĆ PARU POLICJANTÓW ZA ANIOŁÓW I UMIEŚCIĆ TAM NA KONIACH WSZYSCY BĘDĄ ZADOWOLENI JAK W SZCZECINIE.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 05:30:02] • [IP: 95.160.156.**]

 Środa [06.12.2017, 20:31:46] • [IP: 92.42.116.* pampers ty się nie podniecaj :-)

Gość • Czwartek [07.12.2017, 00:20:06] • [IP: 62.69.229.**]

Żałosna akcja propagandowa przed wyborami.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 00:04:35] • [IP: 92.42.114.***]

po co ta choinka, jak lewackie grupy emerytów nawet nie obchodzą świąt, za to protestują w tych dniach, jakby ich nasza wiara parzyła, jak opętani

Gość • Czwartek [07.12.2017, 00:04:00] • [IP: 176.221.123.**]

JEDYNE CO MOŻNA POWIEDZIEĆ NA TE BZDURNE WPISY TO WESOŁYCH ŚWIĄT JEST PIĘKNIE

Gość • Środa [06.12.2017, 23:02:13] • [IP: 2.27.85.**]

A betonowe lapciuchy jak zwykle bee, nie ladne ze sawgrem bym taniej w garazu zrobil heheheh.Pieknie.Pozdrowienia.

Gość • Środa [06.12.2017, 22:58:31] • [IP: 37.47.129.***]

Nigdy wcześniej prezydent nie pojawiał się na inauguracji oświetlenia świątecznego. Dlaczego? Dlatego że podczas kolejnych kampanii wyborczych był na 100% pewny swojej wygranej. Tym razem nie jest pewny wygranej - ma kontrkandydatkę która ma ogromne szanse z nim wygrać. Dlatego tym razem jego doradco doradzili żeby pojawił się na czas włożenia wtyczki do kontaktu Jak zwykle towarzyszył mu naczelny lanser

Gość • Środa [06.12.2017, 22:53:13] • [IP: 37.47.137.**]

Dzisiaj taksówkarz mi powiedział że Zmurkiewicz się kończy jako prezydent. Coś w tym jest bo 16 lat to strasznie długo a słyszałem że jeszcze wcześniej też był jakimś prezydentem. I tak myślę że nowa choinka nie wystarczy bo odpala ja starszy pan który powinien już wnuki bawić jak większość jego rownolatkow. To chore że takie miasto jak Świnoujście nie może sobie wybrać młodego i energicznego prezydenta?

Gość • Środa [06.12.2017, 22:51:33] • [IP: 62.69.203.**]

Zdjecia nieudane jakby amator robił, dziecko tyłem odwrocone

Gość • Środa [06.12.2017, 21:53:25] • [IP: 178.238.247.**]

Mozna zrobic choinke ale nie za takie pieniadze !!ile straconej kasy!!NASZEEJ!!lepiej dac na polepszenie warunkow pacjetow w szpitalu!!bo tam tragedia!!

Gość • Środa [06.12.2017, 21:10:36] • [IP: 81.204.98.**]

Pieknie!!