POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.12.2017, 10:31:33] • Świnoujście

Mieszkanka się niecierpliwi: Kiedy skończy się remont Biedronki na Warszowie? Po każde zakupy musimy jeździć do Międzyzdrojów!

Mieszkanka się niecierpliwi: Kiedy skończy się remont Biedronki na Warszowie? Po każde zakupy musimy jeździć do Międzyzdrojów!

fot. Agnieszka Puszcz

Mieszkanka Warszowie nie może się doczekać, kiedy będzie mogła zrobić zakupy w sklepie Biedronka przy ulicy Fińskiej. Przypomnijmy, że od października trwa tam remont. Trzeba przyznać, że przedłużający się remont jedynego marketu na Warszowie to problem dla wielu mieszkańców. Jak twierdzi nasza Czytelniczka, po każde zakupy musi teraz jeździć do Międzyzdrojów. Otwarcie miało być na początku października, a mamy grudzień i nic. Podobno dach był źle zrobiony i grozi zawaleniem, stad takie opóźnienie. Ale to wszystko plotki, a jak jest prawda? Ile to jeszcze wszystko potrwa? - pyta zniecierpliwiona mieszkanka.

Co na to przedstawiciele sieci sklepów Biedronka?

Biuro prasowe zachęca naszą Czytelniczkę do robienia zakupów w sklepach przy ulicach ul. Nowokarsiborskiej, ul. 11 Listopada i ul. Bolesława Chrobrego. Niestety, na tę chwilę trudno jest też określić, jak długo potrwają prace w sklepie na Warszowie.

- W sklepie Biedronka w Świnoujściu przy ul. Fińskiej trwają prace remontowe. Pierwotnie otwarcie placówki planowane było na koniec października, jednak zakres prowadzonych prac spowodował wydłużenie remontu. Wyjaśniamy, iż zależało nam na tym, by oddać klientom w pełni odnowiony sklep, który będzie bardziej funkcjonalny i przyjazny. Jednocześnie zaznaczamy, że w tej chwili, z uwagi na trwające prace, trudno jest określić finalny termin ponownego otwarcia tej placówki - wyjaśnia Biuro Prasowe Biedronki.

W dalszej części odpowiedzi czytamy, że przedstawiciele Biedronki rozumieją, że klientka jest przyzwyczajona do robienia zakupów we wspomnianym sklepie, ale w okresie przejściowym sklep zaprasza swoich klientów do pozostałych trzech sklepów Biedronka działających w Świnoujściu – przy ul. Nowokarsiborskiej, ul. 11 Listopada i ul. Bolesława Chrobrego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 57

Gość • Wtorek [12.12.2017, 09:07:56] • [IP: 93.94.191.**]

Chyba sklepikarze z Warszowa dają budowlańcom dużo płynu 40 % żeby nie robili szybko.Sklepikarze bardzo się cieszą z tego faktu i podnoszą ceny w nieskończoność. Biedra ich trochę ustawiała cenowo.

Gość • Piątek [08.12.2017, 13:52:03] • [IP: 80.245.177.***]

postawić przyczepe, busa z towarem i sprzedawac, kupic w neto, biedra, hurt czy gdzies, dolozyc marze jakas i juz

Warszowiak • Piątek [08.12.2017, 09:32:24] • [IP: 83.8.106.**]

do Lewiatana albo Kalmarka latać, jakoś przed Biedronką dawaliśmy rade! Katastrofa i żałoba bo biedronki nie otwierają na czas! Świąt nie będzie! Jak żyć Panie Premierze?!

Gość • Piątek [08.12.2017, 00:17:49] • [IP: 188.146.42.**]

Biedronka biedronką, ale czemu zamknęli jedyną na Warszowie aptekę?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 22:03:19] • [IP: 92.238.26.**]

Robilem tam jak to stawiali gdzie nie gdzie w podlodze braklo im zbrojenia kazali zalewac 🤣

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:55:53] • [IP: 94.254.231.***]

Nie prędko zakończą remont.Obecnie trwa przepychanka bo właściciel nie wyraził zgody na wymianę dachu...

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:15:40] • [IP: 164.127.146.***]

Żeby wyremontowali pewna kasjerkę, jeśli jeszcze tam pracuje. Byłem w Biedronce na Warszowie 2 razy w życiu i przy jej stanowisku 2 razy i 2 razy oszukała mnie przy wydawaniu pieniędzy. Za pierwszym razem spostrzegłem to dopiero godzinę później, za drugim razem juz byłem przygotowany - gdy wydała mi za mało, zwróciłem jej uwagę. Skorygowała to. Ale nie znoszę złodziei.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 21:14:17] • [IP: 184.168.46.**]

To jest tak. Całe życie kupowało się w Kalmarku, potem postawili Biedronkę, to się Kalmarka olało. Teraz Biedronka rozbebeszona, to wstyd przeprosić Kalmarka, więc trzeba dymać do Międzyzdrojów.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:45:56] • [IP: 62.69.231.***]

gdzie wcześniej robili zakupy i co jedli ?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 19:27:23] • [IP: 84.16.211.**]

Ze co? Jakie bzdury ta baba gada? Tak ciężko się przeprawić promem i udać się do tej najbliżej promu? Można na piechotę bo daleko nie ma ale pewnie babsztyl pod same drzwi albo do świadka autem chce wjechać

Gość#1 • Czwartek [07.12.2017, 18:33:08] • [IP: 37.8.215.**]

ludzie, pomyślcie kto na tym wydłużeniu remontu ZYSKUJE poniali ?

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:27:21] • [IP: 94.254.228.***]

Kiedys nie było Biedronki i nikt nie narzekal. Powinni plakac wlasciciele, bo im mamona ucieka...

Gość • Czwartek [07.12.2017, 18:02:59] • [IP: 178.238.253.***]

EDIT: Na Karsiborzu też by się przydał taki sklep jak Biedronka. A tym bardziej na Przytorze (zakupy robią w Międzyzdrojach bo mają jeszcze bliżej niż Warszów tak samo jak ode mnie do Biedronki na Nowokarsiborskiej). A toże to dopiero wiocha!

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:55:55] • [IP: 178.238.253.***]

Dupa boli | W takim razie składamy petycję i wybudujmy 2gą Biedrę na Warszowie! To będzie wtedy 5 taki sklep w Świnoujściu.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:33:35] • [IP: 93.94.191.***]

Ale ta lewa większa strona jest mądra... Co za lewobrzeżne buractwo małorolne..

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:17:16] • [IP: 37.7.251.**]

biedronka CODZIENNY BUDYNEK SPACEROW I SCHADZEK MIEJSCOWEJ LUDNOSCI WARSZOWA

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:04:16] • [IP: 83.23.244.***]

Na Warszowie w tych zdechłych sklepikach jest najdrożej jak w mieście. Młodemu łatwiej się przejśc do Biedronki i dżwigać zakupy na Warszów.A co mają zrobić starzy?To wyprawa na pół dnia.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 17:01:59] • [IP: 37.47.128.***]

Na czas remontu jedyna APTEKA nie wiadomo czemu sie zamknela paranoja !

Biedronkowe dzieci • Czwartek [07.12.2017, 16:48:54] • [IP: 95.129.228.**]

Przytor w niedziele wzorcem duzych miast polskich spaceruje po galerii Biedronka na Warszowie.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:48:26] • [IP: 92.42.118.**]

Jest tu poruszony poważny problem dotyczący dzielnicy Warszów. Komentarze sa obrzydliwe. Dzielnice zamieszkuje przede wszystkim ludność starsza. Codziennie widzę jak autobusem nr 7 o 9.55 rano wracają seniorki z zakupów z drugiej strony. Moja matka po takiej wyprawie ma arytmię serca. Komunikacja miejska - od lat zawsze zła, jeden kurs na godzinę - 13 kursów pomiędzy 6.00 a 20.50. pędzisz na piechotę. Wracasz obciążona ciężarami. Nikt z samorządu tego nie rozumie. Biedronka jest prywatna inwestycją i od woli prywatnego inwestora zalezy kiedy sklep otworzą. Inwestycji miejskich, czy jakiejkolwiek innej współpracy samorządu z ludnością brak. I zawsze tak było.

Gość • Czwartek [07.12.2017, 16:27:48] • [IP: 62.69.203.***]

70 procent kupujących to ludzie jadący na prom i pracownicy różnych firm. Mnie martwi bardziej fakt że nie widzę żeby myślano przy okazji remontu o powiększeniu parkingu.

Mieszkaniec • Czwartek [07.12.2017, 16:25:25] • [IP: 188.146.193.***]

Zaskoczę Państwa ale sporo osób z Warszowa robi zakupy w Boiedronkach na Chrobrego a co poniektórzy na Nowokarsiborskiej

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:52:13] • [IP: 78.88.30.**]

Nie musicie!! Nikt was nie zmusza do zakupow w miedzyzdrojach. Przeplyn na druga strone tam jest najblizsza biedronka i plac w swinoujsciu Mieszkanko bo mam wrazenie ze ci sie dupska nie chce ruszyc bo autkiem wygodniej Daj zarobic zabce

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:50:12] • [IP: 37.47.183.***]

Długo nie pociągnie na tym biedronkowym korycie

Gość • Czwartek [07.12.2017, 15:02:36] • [IP: 95.129.226.***]

Nie ma co się kobiecie dziwić w końcu biedronka na warszowie to taka galeria corso w ś-ciu.

Oglądasz 1-25 z 57
■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■ Regionalna Izba Obrachunkowa w Szczecinie pozytywie zaopiniowała projekt budżetu miasta Świnoujścia na rok 2018. Pozytywne opinie Izby uzyskały także projekty wieloletniej prognozy finansowej miasta. ■ Po długiej, momentami burzliwej dyskusji rada Miasta zgodziła się na przekazanie Ministrowi gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej prowadzenia szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu ■ Urząd Zamówień Publicznych wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na budowę tunelu ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■