POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [02.12.2017, 21:57:51] • Świnoujście

Jakimi samochodami dysponuje urząd miejski w Świnoujściu?

Jakimi samochodami dysponuje urząd miejski w Świnoujściu?

fot. iswinoujscie.pl

Pojazdy należące do urzędu miejskiego stanowią pośrednio jego wizytówkę. Wiadomo, jeżdżą nimi prezydent, jego zastępcy, pozostałe władze miasta, rzecznik prasowy, goście wizytujący urząd oraz inne ważne osobistości. Dlatego samochody są nieodłącznym "wyposażeniem" na stanie każdego urzędu miejskiego. Z pewnością niektórych naszych Czytelników może zainteresować informacja na temat ilości oraz marek urzędowych samochodów.

Z pytaniem o konkrety dotyczące aut świnoujskiego magistratu i kwoty wydanej na paliwo do nich, nasza redakcja zwróciła się do Hanny Lachowskiej - Inspektora BIK UM Świnoujście. Z odpowiedzi dowiadujemy się, że Urząd Miasta posiada cztery służbowe samochody. Są to:  Skoda Superb, Skoda Fabia, Ford Transit oraz pojazd Straży Miejskiej – Dacia Duster. Paliwo do nich w 2017 roku zostało zakupione za łączną kwotę 29,200 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [09.12.2017, 06:03:09] • [IP: 94.254.235.**]

Papież Franciszek jest wożony skromnym samochodem to dlaczego nasi urzędnicy mieliby luksusowe auta?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:13:57] • [IP: 95.129.228.***]

Urzędnik Straży Miejskiej powinien być w Patrolu z Policją Drogową to by poznali przepisy o ruchu drogowym

Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:08:55] • [IP: 95.129.228.***]

jeden Urzędnik Straży MiejskiejObowiązkowo powinien być zawsze w Patrolu z Policją Drogową i by się nauczyli przepisów o ruchu drogowym

Gość • Niedziela [03.12.2017, 12:44:45] • [IP: 94.254.227.***]

51.*** - tylko straż miejska robi porządek z lumpami. A jeżdżą samochodem nie dla wygody tylko dla szybkiej interwencji. Jak byś korzystał to byś wiedział!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 11:41:13] • [IP: 95.160.159.**]

I co teraz mam zrobić z tą cenną informacją?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 11:30:55] • [IP: 78.10.206.***]

Świnoujscy nieudacznicy znowu aktywni na forum. To was widzę na promie jak prowadzicie swoje rowery za max. 150 zeta?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 10:36:47] • [IP: 92.42.118.***]

Jakby jeździli BMW, też byście się czepiali, twierdząc że za drogie!Co za naród, nie dogodzisz!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 09:48:02] • [IP: 178.238.249.***]

Coś z tą Rumunią nie tak? Czy to nie są porządne auta? Proponuję wziąć na wstrzymanie

Gość • Niedziela [03.12.2017, 09:38:24] • [IP: 80.153.7.***]

tyle pienidzy od niemcow mamy, a prezydent skoda jezdzi:) chociaz ten nowy model superba niczego sobie, no ale tu mamy model poprzedni

Gość • Niedziela [03.12.2017, 08:34:51] • [IP: 37.47.187.***]

Są zwykłe auta- ŹLE. Byłyby lepsze auta - ŹLE. Ludzie! Czy ktoś WAM kiedyś dogodził ? Czy jeszcze się taki nie narodził?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 07:48:37] • [IP: 37.248.162.**]

Tylko za 29200 kupili paliwo? Niemożliwe!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 06:01:42] • [IP: 178.238.252.***]

No to bida. Jak cię widzą, tak cię piszą.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:56:22] • [IP: 95.129.228.***]

kolejny kleks... tylko o co chodzi?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:49:46] • [IP: 93.94.187.***]

A kogo to interesuje ?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:30:10] • [IP: 95.149.148.**]

Ale temat...

Gość • Sobota [02.12.2017, 23:35:27] • [IP: 79.186.51.***]

Prawie 30tysi polowa z tego to straż wiejska wyjeździła... Z buta patrole piesze nigdzie ich nie widać tylko mandaty za parkowanie dają zero pożytku a lumpy laza i okupuja lawki w mieście i rozsiewaja choroby.

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:31:08] • [IP: 94.254.227.***]

Żadnego porządnego auta. A takie bogate miasto!

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:15:01] • [IP: 83.23.193.**]

Aż żal patrzeć... jedna z bogatszych gmin A same skody i dacia... prawie jak w Rumunii

Oglądasz 1-18 z 18
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■