POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [02.12.2017, 21:57:51] • Świnoujście

Jakimi samochodami dysponuje urząd miejski w Świnoujściu?

Jakimi samochodami dysponuje urząd miejski w Świnoujściu?

fot. iswinoujscie.pl

Pojazdy należące do urzędu miejskiego stanowią pośrednio jego wizytówkę. Wiadomo, jeżdżą nimi prezydent, jego zastępcy, pozostałe władze miasta, rzecznik prasowy, goście wizytujący urząd oraz inne ważne osobistości. Dlatego samochody są nieodłącznym "wyposażeniem" na stanie każdego urzędu miejskiego. Z pewnością niektórych naszych Czytelników może zainteresować informacja na temat ilości oraz marek urzędowych samochodów.

Z pytaniem o konkrety dotyczące aut świnoujskiego magistratu i kwoty wydanej na paliwo do nich, nasza redakcja zwróciła się do Hanny Lachowskiej - Inspektora BIK UM Świnoujście. Z odpowiedzi dowiadujemy się, że Urząd Miasta posiada cztery służbowe samochody. Są to:  Skoda Superb, Skoda Fabia, Ford Transit oraz pojazd Straży Miejskiej – Dacia Duster. Paliwo do nich w 2017 roku zostało zakupione za łączną kwotę 29,200 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [09.12.2017, 06:03:09] • [IP: 94.254.235.**]

Papież Franciszek jest wożony skromnym samochodem to dlaczego nasi urzędnicy mieliby luksusowe auta?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:13:57] • [IP: 95.129.228.***]

Urzędnik Straży Miejskiej powinien być w Patrolu z Policją Drogową to by poznali przepisy o ruchu drogowym

Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:08:55] • [IP: 95.129.228.***]

jeden Urzędnik Straży MiejskiejObowiązkowo powinien być zawsze w Patrolu z Policją Drogową i by się nauczyli przepisów o ruchu drogowym

Gość • Niedziela [03.12.2017, 12:44:45] • [IP: 94.254.227.***]

51.*** - tylko straż miejska robi porządek z lumpami. A jeżdżą samochodem nie dla wygody tylko dla szybkiej interwencji. Jak byś korzystał to byś wiedział!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 11:41:13] • [IP: 95.160.159.**]

I co teraz mam zrobić z tą cenną informacją?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 11:30:55] • [IP: 78.10.206.***]

Świnoujscy nieudacznicy znowu aktywni na forum. To was widzę na promie jak prowadzicie swoje rowery za max. 150 zeta?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 10:36:47] • [IP: 92.42.118.***]

Jakby jeździli BMW, też byście się czepiali, twierdząc że za drogie!Co za naród, nie dogodzisz!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 09:48:02] • [IP: 178.238.249.***]

Coś z tą Rumunią nie tak? Czy to nie są porządne auta? Proponuję wziąć na wstrzymanie

Gość • Niedziela [03.12.2017, 09:38:24] • [IP: 80.153.7.***]

tyle pienidzy od niemcow mamy, a prezydent skoda jezdzi:) chociaz ten nowy model superba niczego sobie, no ale tu mamy model poprzedni

Gość • Niedziela [03.12.2017, 08:34:51] • [IP: 37.47.187.***]

Są zwykłe auta- ŹLE. Byłyby lepsze auta - ŹLE. Ludzie! Czy ktoś WAM kiedyś dogodził ? Czy jeszcze się taki nie narodził?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 07:48:37] • [IP: 37.248.162.**]

Tylko za 29200 kupili paliwo? Niemożliwe!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 06:01:42] • [IP: 178.238.252.***]

No to bida. Jak cię widzą, tak cię piszą.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:56:22] • [IP: 95.129.228.***]

kolejny kleks... tylko o co chodzi?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:49:46] • [IP: 93.94.187.***]

A kogo to interesuje ?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:30:10] • [IP: 95.149.148.**]

Ale temat...

Gość • Sobota [02.12.2017, 23:35:27] • [IP: 79.186.51.***]

Prawie 30tysi polowa z tego to straż wiejska wyjeździła... Z buta patrole piesze nigdzie ich nie widać tylko mandaty za parkowanie dają zero pożytku a lumpy laza i okupuja lawki w mieście i rozsiewaja choroby.

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:31:08] • [IP: 94.254.227.***]

Żadnego porządnego auta. A takie bogate miasto!

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:15:01] • [IP: 83.23.193.**]

Aż żal patrzeć... jedna z bogatszych gmin A same skody i dacia... prawie jak w Rumunii

Oglądasz 1-18 z 18
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■