POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [02.12.2017, 21:57:51] • Świnoujście

Jakimi samochodami dysponuje urząd miejski w Świnoujściu?

Jakimi samochodami dysponuje urząd miejski w Świnoujściu?

fot. iswinoujscie.pl

Pojazdy należące do urzędu miejskiego stanowią pośrednio jego wizytówkę. Wiadomo, jeżdżą nimi prezydent, jego zastępcy, pozostałe władze miasta, rzecznik prasowy, goście wizytujący urząd oraz inne ważne osobistości. Dlatego samochody są nieodłącznym "wyposażeniem" na stanie każdego urzędu miejskiego. Z pewnością niektórych naszych Czytelników może zainteresować informacja na temat ilości oraz marek urzędowych samochodów.

Z pytaniem o konkrety dotyczące aut świnoujskiego magistratu i kwoty wydanej na paliwo do nich, nasza redakcja zwróciła się do Hanny Lachowskiej - Inspektora BIK UM Świnoujście. Z odpowiedzi dowiadujemy się, że Urząd Miasta posiada cztery służbowe samochody. Są to:  Skoda Superb, Skoda Fabia, Ford Transit oraz pojazd Straży Miejskiej – Dacia Duster. Paliwo do nich w 2017 roku zostało zakupione za łączną kwotę 29,200 zł.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Sobota [09.12.2017, 06:03:09] • [IP: 94.254.235.**]

Papież Franciszek jest wożony skromnym samochodem to dlaczego nasi urzędnicy mieliby luksusowe auta?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:13:57] • [IP: 95.129.228.***]

Urzędnik Straży Miejskiej powinien być w Patrolu z Policją Drogową to by poznali przepisy o ruchu drogowym

Gość • Niedziela [03.12.2017, 15:08:55] • [IP: 95.129.228.***]

jeden Urzędnik Straży MiejskiejObowiązkowo powinien być zawsze w Patrolu z Policją Drogową i by się nauczyli przepisów o ruchu drogowym

Gość • Niedziela [03.12.2017, 12:44:45] • [IP: 94.254.227.***]

51.*** - tylko straż miejska robi porządek z lumpami. A jeżdżą samochodem nie dla wygody tylko dla szybkiej interwencji. Jak byś korzystał to byś wiedział!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 11:41:13] • [IP: 95.160.159.**]

I co teraz mam zrobić z tą cenną informacją?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 11:30:55] • [IP: 78.10.206.***]

Świnoujscy nieudacznicy znowu aktywni na forum. To was widzę na promie jak prowadzicie swoje rowery za max. 150 zeta?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 10:36:47] • [IP: 92.42.118.***]

Jakby jeździli BMW, też byście się czepiali, twierdząc że za drogie!Co za naród, nie dogodzisz!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 09:48:02] • [IP: 178.238.249.***]

Coś z tą Rumunią nie tak? Czy to nie są porządne auta? Proponuję wziąć na wstrzymanie

Gość • Niedziela [03.12.2017, 09:38:24] • [IP: 80.153.7.***]

tyle pienidzy od niemcow mamy, a prezydent skoda jezdzi:) chociaz ten nowy model superba niczego sobie, no ale tu mamy model poprzedni

Gość • Niedziela [03.12.2017, 08:34:51] • [IP: 37.47.187.***]

Są zwykłe auta- ŹLE. Byłyby lepsze auta - ŹLE. Ludzie! Czy ktoś WAM kiedyś dogodził ? Czy jeszcze się taki nie narodził?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 07:48:37] • [IP: 37.248.162.**]

Tylko za 29200 kupili paliwo? Niemożliwe!

Gość • Niedziela [03.12.2017, 06:01:42] • [IP: 178.238.252.***]

No to bida. Jak cię widzą, tak cię piszą.

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:56:22] • [IP: 95.129.228.***]

kolejny kleks... tylko o co chodzi?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:49:46] • [IP: 93.94.187.***]

A kogo to interesuje ?

Gość • Niedziela [03.12.2017, 00:30:10] • [IP: 95.149.148.**]

Ale temat...

Gość • Sobota [02.12.2017, 23:35:27] • [IP: 79.186.51.***]

Prawie 30tysi polowa z tego to straż wiejska wyjeździła... Z buta patrole piesze nigdzie ich nie widać tylko mandaty za parkowanie dają zero pożytku a lumpy laza i okupuja lawki w mieście i rozsiewaja choroby.

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:31:08] • [IP: 94.254.227.***]

Żadnego porządnego auta. A takie bogate miasto!

Gość • Sobota [02.12.2017, 22:15:01] • [IP: 83.23.193.**]

Aż żal patrzeć... jedna z bogatszych gmin A same skody i dacia... prawie jak w Rumunii

Oglądasz 1-18 z 18
■ Tylko w tym roku 30 rodzin ze Świnoujścia musi zwrócić świadczenia z tytułu 500+ ■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■