POGODA

Reklama

Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Środa [08.11.2017, 15:07:48] • Polska

Drzewa - drugi singiel promujacy płyte De Mono ENTER

Drzewa - drugi singiel promujacy płyte De Mono ENTER

fot. radioswinoujscie.pl

„Drzewa” to drugi singiel z płyty De Mono - Enter Autorem muzyki i słów piosenki jest Marek Kościkiewicz który po sukcesie jego utworów „Tak blisko” zaśpiewanej przez Rafała Brzozowskiego i „Pomimo Burz” w wykonaniu Antka Smykiewicza, zdecydował się na napisanie i nagranie dwunastu premierowych piosenek z zespołem De Mono (płyta ukazała się 13 października)

Marek przyzwyczaił nas że słowa jego piosenek to najczęściej opis relacji pomiędzy bliskimi sobie osobami . Opowiadane przez niego historie są na tyle uniwersalne że każdy bez trudu odnajdzie w nich cząstkę siebie.
Drzewa to refleksja na temat wolności i przestrzeni która jest niezbędna dla budowania dobrego związku . Zaufanie i szacunek są bowiem największa siłą miłości.
Piosenka znakomicie zrealizowana aranżacyjnie i brzmieniowo wyróżnia się też barwą wokalu Tomka Korpantego , którego udział w nagraniu nowej płyty jest pierwszym etapem współpracy z Markiem Kościkiewiczem , Robertem Chojnackim i Dariuszem Krupiczem, założycielami De Mono.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 21 marca (środa) o godz.17:00 na spotkanie teatralne z aktorką Ewą Dałkowską, która przeczyta fragmenty wspomnień Kazimiery Iłłakowiczówny ze zbioru „Ścieżka obok drogi”. Muzyczny akompaniament zapewni znakomity pianista – Andrzej Janaszek. Spektakl zostanie zaprezentowany w ramach uczczenia 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Wstęp wolny! ■
■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■