POGODA

Reklama

Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Środa [08.11.2017, 15:07:48] • Polska

Drzewa - drugi singiel promujacy płyte De Mono ENTER

Drzewa - drugi singiel promujacy płyte De Mono ENTER

fot. radioswinoujscie.pl

„Drzewa” to drugi singiel z płyty De Mono - Enter Autorem muzyki i słów piosenki jest Marek Kościkiewicz który po sukcesie jego utworów „Tak blisko” zaśpiewanej przez Rafała Brzozowskiego i „Pomimo Burz” w wykonaniu Antka Smykiewicza, zdecydował się na napisanie i nagranie dwunastu premierowych piosenek z zespołem De Mono (płyta ukazała się 13 października)

Marek przyzwyczaił nas że słowa jego piosenek to najczęściej opis relacji pomiędzy bliskimi sobie osobami . Opowiadane przez niego historie są na tyle uniwersalne że każdy bez trudu odnajdzie w nich cząstkę siebie.
Drzewa to refleksja na temat wolności i przestrzeni która jest niezbędna dla budowania dobrego związku . Zaufanie i szacunek są bowiem największa siłą miłości.
Piosenka znakomicie zrealizowana aranżacyjnie i brzmieniowo wyróżnia się też barwą wokalu Tomka Korpantego , którego udział w nagraniu nowej płyty jest pierwszym etapem współpracy z Markiem Kościkiewiczem , Robertem Chojnackim i Dariuszem Krupiczem, założycielami De Mono.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ SLD - 6 mandatów (Agatowska, Bartkowiak, Włodarczyk, Szpytko, Teterycz, Kaczmarek) Żmurkiewicz - 5 mandatów (Sujka, Niewiarowski, Żmurkiewicz, Michalska, Kowalski) PO - 4 mandaty (Jabłońska, Góreczny, Borowski, Waga) PIS - 3 mandaty(Mrozek, Jurkiewicz, Staszyński) Grupa Morska - 3 mandaty (Konkloewska, Nowicki, Marszałek) ■
■ Zacięta walka o prezydenturę Miasta Żmurkiewicza z Agatowską zakończona. Żmurkiewicz wygrywa 51,53% ■ Uwaga. Pan jadący w dniu 21.10.2018 r. pociągiem ze Szczecina Głównego do Świnoujścia. Pociąg REGIO 78405 Odjazd ze Szczecina 17.25 a w Goleniowie Pan wyszedł na peron zapewne zapalić papierosa . Konduktorka dała sygnał do odjazdu i został Pan na peronie pozostawiając w pociągu plecak. Jeśli w plecaku posiadał Pan wartościowe rzeczy to proszę się zgłosić na PKP gdyż plecak został przekazany konduktorce. Obserwowałam że Pana nie ma i podróżni widzieli że plecak zabrała konduktorka a ja jej zgłosiłam i coś mi nie zrozumiałe odpowiedziała że musi zabrać plecak do Szczecina – informuje świadek zdarzenia ■