POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.11.2017, 16:34:37] • Świnoujście

35 - latek okazał strażnikom granicznym podrobione szwedzkie prawo jazdy

35 - latek okazał strażnikom granicznym podrobione szwedzkie prawo jazdy

fot. Straż Graniczna

35 - letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego zatrzymała 3 listopada w Świnoujściu Straż Graniczna. Podczas legitymowania mężczyzna posłużył się podrobionym na wzór oryginalnego szwedzkim prawem jazdy.

35-latek podróżował volkswagenem, który do kontroli drogowej zatrzymali strażnicy graniczni. Ponieważ okazany im dokument budził podejrzenia, dalsze czynności przeprowadzone zostały w Placówce Straży Granicznej. Mężczyznę przesłuchano i przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów.

35-latek przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał karze 5 miesięcy ograniczenia wolności. Przez ten okres będzie pracować społecznie w wymiarze po 30 godzin miesięcznie.

Po przeprowadzeniu czynności procesowych zatrzymany mężczyzna został zwolniony.

Pomorska Straż Graniczna

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [07.11.2017, 10:19:23] • [IP: 95.129.228.***]

Morski Odział Straży Granicznej w Gdańsku

Oglądasz 1-1 z 1
■ SLD - 6 mandatów (Agatowska, Bartkowiak, Włodarczyk, Szpytko, Teterycz, Kaczmarek) Żmurkiewicz - 5 mandatów (Sujka, Niewiarowski, Żmurkiewicz, Michalska, Kowalski) PO - 4 mandaty (Jabłońska, Góreczny, Borowski, Waga) PIS - 3 mandaty(Mrozek, Jurkiewicz, Staszyński) Grupa Morska - 3 mandaty (Konkloewska, Nowicki, Marszałek) ■
■ Zacięta walka o prezydenturę Miasta Żmurkiewicza z Agatowską zakończona. Żmurkiewicz wygrywa 51,53% ■ Uwaga. Pan jadący w dniu 21.10.2018 r. pociągiem ze Szczecina Głównego do Świnoujścia. Pociąg REGIO 78405 Odjazd ze Szczecina 17.25 a w Goleniowie Pan wyszedł na peron zapewne zapalić papierosa . Konduktorka dała sygnał do odjazdu i został Pan na peronie pozostawiając w pociągu plecak. Jeśli w plecaku posiadał Pan wartościowe rzeczy to proszę się zgłosić na PKP gdyż plecak został przekazany konduktorce. Obserwowałam że Pana nie ma i podróżni widzieli że plecak zabrała konduktorka a ja jej zgłosiłam i coś mi nie zrozumiałe odpowiedziała że musi zabrać plecak do Szczecina – informuje świadek zdarzenia ■