POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.11.2017, 16:34:37] • Świnoujście

35 - latek okazał strażnikom granicznym podrobione szwedzkie prawo jazdy

35 - latek okazał strażnikom granicznym podrobione szwedzkie prawo jazdy

fot. Straż Graniczna

35 - letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego zatrzymała 3 listopada w Świnoujściu Straż Graniczna. Podczas legitymowania mężczyzna posłużył się podrobionym na wzór oryginalnego szwedzkim prawem jazdy.

35-latek podróżował volkswagenem, który do kontroli drogowej zatrzymali strażnicy graniczni. Ponieważ okazany im dokument budził podejrzenia, dalsze czynności przeprowadzone zostały w Placówce Straży Granicznej. Mężczyznę przesłuchano i przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów.

35-latek przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał karze 5 miesięcy ograniczenia wolności. Przez ten okres będzie pracować społecznie w wymiarze po 30 godzin miesięcznie.

Po przeprowadzeniu czynności procesowych zatrzymany mężczyzna został zwolniony.

Pomorska Straż Graniczna

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [07.11.2017, 10:19:23] • [IP: 95.129.228.***]

Morski Odział Straży Granicznej w Gdańsku

Oglądasz 1-1 z 1
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 21 marca (środa) o godz.17:00 na spotkanie teatralne z aktorką Ewą Dałkowską, która przeczyta fragmenty wspomnień Kazimiery Iłłakowiczówny ze zbioru „Ścieżka obok drogi”. Muzyczny akompaniament zapewni znakomity pianista – Andrzej Janaszek. Spektakl zostanie zaprezentowany w ramach uczczenia 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Wstęp wolny! ■
■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■