POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [17.10.2017, 22:49:42] • Świnoujście

Turniej Orlika

Turniej Orlika

fot. Patrycja Słowińska

W dniu 14 października 2017 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świnoujściu odbyła się IV kolejka turnieju w kategorii Orlik Starszy w ramach rozgrywek ZZPN, którego gospodarzem była Flota Świnoujście.

W zmaganiach sportowych brały udział następujące drużyny: Bałtyk Międzywodzie , Jantar Dziwnów, AP Baltica Świnoujście, Flota Świnoujście , Vineta Wolin, Fala Międzyzdroje.Łącznie 67 zawodników.
Skład Floty:

Miłosz Zakrzewski, Oliwier Kozłowski, Oliwie Mrowca , Aleks Domżalski, Franciszek Paździoch, Szymon Cellner(kapitan),Marcel Graf , Franciszek Gawle, Jan Wyralski , Franciszek Sobotkiewicz , Seweryn Strzelczyk , Oliwier Polakowski , Kuba Trzeciak , Marcel Maciejewski.

Trener: Krzysztof Słowiński.

Sędziowali:Iwona Klisowska, Andrzej Koziarski, Piotr Polarczyk, Dawid Szymański.

Wyniki spotkań:

Flota-AP Baltica 0:1, Flota-Fala Międzyzdroje 1:1, Flota-Bałtyk Międzywodzie 4:1,Flota-Vineta Wolin 4:3, Flota-Jantar Dziwnów 6:0.

Strzelcy bramek:

Marcel Graf - 5, Szymon Cellner - 3 , Jan Wyralski - 2 , Franciszek Gawle - 1, Franciszek Paździoch -1, Oliwier Mrowca - 1, Seweryn Strzelczyk - 1, Aleks Domżalski - 1.

Turniej Orlika

fot. Patrycja Słowińska

W klasyfikacji końcowej Fala Międzyzdroje zajęła pierwsze miejsce , Flota zajęła drugie z tą samą ilością punktów była również drużyna AP Baltica ,ale z gorszym bilansem strzelonych bramek zajęła trzecie miejsce. Okazaliśmy się najbardziej bramkostrzelną drużyną całego turnieju zdobywając ich piętnaście.

W trakcie całego turnieju można było spróbować ciast , naleśników , kiełbasy z grila, zupy pomidorowej , owoców , kawy , herbaty , wody i soków.

Dużą niespodzianką na zakończenie turnieju dla młodych zawodników było otrzymanie pamiątkowego medalu.Odbyło się również losowanie , podczas którego każdy z zawodników otrzymał nagrody , którymi były między innymi : piłki , koszulki sportowe , torby treningowe , bilety do kina , książki , zestawy sportowe , bony do restauracji.

Został również wyłoniony najmłodszy zawodnik turnieju , który otrzymał pamiątkowy puchar.

Turniej Orlika

fot. Patrycja Słowińska

Rodzice naszych zawodników , również przygotowali niespodziankę dla trenera Słowińskiego i jego małżonki Patrycji wręczając im na koniec turnieju grawerton.

Serdeczne podziękowania dla firm i osób prywatnych , które wsparły nasze działania w przygotowanie całego turnieju : Uzdrowisko Świnoujście S.A. ,

sieć Kaufland, PSS Społem, pub Sfinks ,hotel Hampton by Hilton, Kino Cinema 3D, HAK Lewandowscy Sp.j. , Powiatowy Urząd Pracy, Osir Wyspiarz, Morski Klub Sportowy Flota, hotel Trzy Wyspy, firma pro-est, Pierogowo Odlotowo u Marzenki, Bubble tea Island, Express Chicken, Chilli Mili, Państwo Kozłowscy,Słowińscy ,Pan Jan Borowski,Tomasz Maślak , babcia Basia, piłkarz Arkonii Szczecin.

Wielkie ukłony należą się również zawodnikom trenera Piotra Polarczyka oraz rodzicom zawodników Floty za przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc podczas całego turnieju. W podziękowaniu zostały wręczone pamiątki klubowe.

MKS Flota Świnoujście


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [25.10.2017, 09:27:27] • [IP: 95.129.224.**]

A ja sie nie zgadzam, ponieważ są osoby w Zarządzie, które robią bardzo dużo dla dzieci, a w starej Flocie nic nie było robione dla najmłodszych zawodników.Więc jeżeli ktoś nie wie niech się nie wypowiada.Dziękujemy:)

Gość • Piątek [20.10.2017, 17:54:51] • [IP: 37.47.162.***]

Pan Slowinski, Polarczyk, Cader, J.Zakrzewski to porządni ludzie, cała reszta niczym się nie różni od Pana Dunajko i jego dumnej załogi!

Gość • Piątek [20.10.2017, 13:06:03] • [IP: 83.8.117.***]

Ludziom po prostu żal dupe ściska, że Orliki i trener Krzyś sobie radzą i są Super!! Dlatego te psychiczne komentarze!! Pozdro ORLIKI FLOTY :-)

Gość • Czwartek [19.10.2017, 21:52:22] • [IP: 92.42.118.**]

To jest artykuł odnośnie turnieju dzieci.Więc nie na miejscu takie komentarze.

Gość • Czwartek [19.10.2017, 20:43:48] • [IP: 92.42.112.***]

Nie ważne czy junior senior lub małe dziecko. Ludzi trzeba motywować pozytywnie. Ten kto to pisze niech pamięta że karma zawsze wraca. Pozdrawiam.

Gość • Czwartek [19.10.2017, 20:07:52] • [IP: 37.47.171.***]

Juniorzy, zarzad do dymisji, co tam jest za porzadek? Kto z zarzadu za to odpowie publicznie? Panie prezes Juniorzyyyyyyy. Do dziela. Kompetencje pana. Pomidorowa. Taki ma wyglad. Placz.

Gość • Czwartek [19.10.2017, 14:40:43] • [IP: 78.10.206.***]

Od trzech lat juniorzy floty nie mogą się pozbierać - może trener Krzyś im pomoże, na dzień dzisiejszy wygląda to tragicznie.

Gość • Czwartek [19.10.2017, 14:37:53] • [IP: 95.129.224.**]

W tym artykule wyniki są dobrze podane przez Flotę. AP.BALTICA już zrobiła sprostowanie odnośnie wyników w turnieju , ponieważ pierwsze miejsce zajęła FALA MIĘDZYZDROJE.

Gość • Czwartek [19.10.2017, 08:52:02] • [IP: 46.231.63.***]

gdzie tu jest sciema?

Gość • Środa [18.10.2017, 14:11:59] • [IP: 83.18.66.**]

a dlaczego to znana w Świnoujściu akademia piłkarska podaje nieprawdziwe informacje dot. turnieju ?? ładnie to tak wprowadzać w błąd czytelników, rodziców i przede wszystkim młodzież i dzieci ?? !!

Gość • Środa [18.10.2017, 13:12:41] • [IP: 83.18.66.**]

co PRAWDA :-) to PRAWDA :-) tylko FLOTA Świnoujście :-) :-) :-)

Gość • Środa [18.10.2017, 11:24:20] • [IP: 83.8.106.***]

Hura! Widać kto organizuje najlepsze turnieje dla dzieci. Trener Krzyś i Ciocia Pati jesteście najlepsi. Flota najlepszym Wyspiarzem jest!!

Oglądasz 1-12 z 12
■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■