POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.11.2017, 19:04:49] • Świnoujście

Co poszło nie tak? Sklep meblowy niedługo cieszył się zainteresowaniem?

Co poszło nie tak? Sklep meblowy niedługo cieszył się zainteresowaniem?

fot. Czytelnik

Centrum miasta, tuż przy jednej z głównych ulic, wokół tętni życie, są sklepy spożywcze, drogeria, pizzeria, salon fryzjersko-kosmetyczny...Najpierw pomieszczenie długo czekało na dzierżawcę, opatrzone informacją "wynajmę". Potem niespodzianka - będzie sklep meblowy. Mija kilka miesięcy i - koniec. Dlaczego nie udało się utrzymać salonu oferującego meble ze Swarzędza?

Ogromna powierzchnia handlowa, niby dobra lokalizacja, bo ulicą codziennie przechodzą tłumy, wielkie szyby wystawowe, przez które można zajrzeć do środka, a jednak coś poszło nie tak. Dlaczego sklep meblowy, jedyny w centrum miasta, został tak szybko zamknięty? Czy przyczyną był zły towar? Większość asortymentu stanowiły różne modele kanap, tapczanów, wersalek, może więc nietrafiona kolorystyka i wzornictwo tapicerki? Czy też sklep był zbyt "niewidoczny", za mało reklamowany? Oprócz wielkich żółtych liter oferujących "meble ze Swarzędza", innej formy reklamy jednak nie było. Może brak miejsc parkingowych tuż przy sklepie - bo jak załadować kupioną kanapę, gdy zbytnio nie ma gdzie postawić samochodu? Możliwe zresztą, że żaden z powyższych powodów nie przyczynił się do likwidacji sklepu, a przyczyną był zbyt wysoki koszt wynajmu pomieszczenia? Nie wiemy, dlatego zwracamy się o pomoc do Czytelników - czy ktoś zna lub domyśla się przyczyn zamknięcia salonu meblowego?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 76

Gość • Wtorek [14.11.2017, 22:44:16] • [IP: 94.254.228.**]

pokoje do wynajecia dla pracowników zrobić po 222 zł za m-c

Gość • Wtorek [14.11.2017, 21:44:43] • [IP: 84.202.135.***]

Ciekawe kogo to zainteresowało?? W życiu liczy się wiele czynników ale jest jeden podstawowy, specyfika naszego miasta... wszystko jest drogie... ale ciężko znaleźć po naszej stronie granicy pracę za odpowiednie wynagrodzenie.. niedługo jełopy z urzędu będą musiały nauczyć się ukraińskiego... bo to będzie większość narodowa naszego miasta..

Gość • Wtorek [14.11.2017, 20:57:22] • [IP: 93.94.186.***]

Do Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 08:29:21] • [IP: 62.145.73.***] A kogo to obchodzi co kto ma ?? A niech ma i 10 hoteli jego sprawa nie twoja. Takie sranie po ścianie i dybanie. Ten obiekt powinien być wyburzony bo bije i komuną. Albo ładnie odremontowany. Kasę chcą zbijać, a nic nie robią by to miało jakiś porządny wygląd !!

Gość • Wtorek [14.11.2017, 12:01:55] • [IP: 188.147.236.***]

Trzeba zburzyć ten obiekt, jest brzydki, a to centrum.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 18:51:12] • [IP: 188.146.97.***]

W tym miejscu powinien być bar mleczny z prawdziwego zdarzenia, z przystępnymi cenami.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 17:52:26] • [IP: 77.88.191.***]

Nie drwijcie z kościoła bo kościół nie miesza się w wasze sprawy więc za nim coś napiszecie to się pięć razy zastanówcie o co i do kogo macie żal trochę rozumu by się przydało nie którym

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:55:19] • [IP: 88.156.234.**]

to było zwykłe badziewie z lat70 towar okropny pracownicy terz

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:33:36] • [IP: 79.186.131.***]

BO CENY BYŁY Z KOSMOSU A TOWAR NIE CIEKAWY, TO I TAK SKONCZYLI.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 16:19:51] • [IP: 37.47.158.***]

Meble były ok.tylko ze ludzie potrzebują tanio więc byle co prędzej się sprzeda jak coś wartościowego. Sklep ma robić obroty wiec musi mieć tanio. Jak tanio to wiadomo że g*. Więc galerie i markety ściągają byle co by zarabiać Więc jaki kupujący taki towar mu się wystawia

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:51:53] • [IP: 93.94.185.***]

mam pol litra.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 14:21:06] • [IP: 88.156.232.***]

Fajny był tam dawny Kliper w latach 90. Pamiętam ś.p. pana Józka co tam pracował.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:38:20] • [IP: 62.69.231.***]

No tak... bo meble to cos, co kupujemy co dzien, zeby biegac do takiego sklepu...

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:37:52] • [IP: 93.94.184.**]

Obsługa sklepu do niczego po za tym zero inicjatywy ze strony właściciela aby przyciągnąć klienta.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 13:10:24] • [IP: 80.245.185.**]

Dobre miejsce na sklep, kawiarnie i bar szybkiej obsługi w jednym 😉

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:50:12] • [IP: 93.94.190.**]

Oglądałem kiedyś nowa kuchnię znajomej. Zapytałem, gdzie kupiła meblościanke kuchenną, że tak ja nazwę. Na to ona: w Goleniowie, w tamtejszej fabryce. Specjalnie jeździła ze dwa razy i to jej sie bardziej opłaciło niz kupowanie w jednym z świnoujskich sklepów. Nie chciałem wierzyć, ale to była szczera kobieta. Przywieźli jej, opłacało sie to i im, i jej. O, takie czary na wyspie.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 11:10:13] • [IP: 94.254.226.***]

ja kupiłem sofe i jest ok

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:54:13] • [IP: 178.238.253.**]

Prawda, tam były meble z dawno minionej epoki, chciałam kupić, ale było brzydkie i drogie, bez dostarczenie do domu, a jeśli to cena jak za polowe kanapy!

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:52:16] • [IP: 188.146.163.**]

Nie te czasy. Panie. Nie te czasy. A artykuł faktycznie bez polotu. Odpowiedź jest prosta. Rachunek ekonomiczny.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:40:12] • [IP: 93.94.184.**]

Co na to Macierewicz?

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 10:13:58] • [IP: 94.254.226.***]

za wysoka cena najmu i tyle

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:59:00] • [IP: 62.69.231.***]

A ja kupiłam naroznik i jestem zadowolona (a jak długo?)

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:52:23] • [IP: 200.7.90.***]

Proponuję powołać do tego specjalna komisje śledczą.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:49:31] • [IP: 89.251.217.***]

tu tylko restauracje daja rade dzieki turystom. Corso wykonczylo dokladnie reszte drobnych przedsiebiorcow... wszyscy jezdza do Szczecina i innych wiekszych miast po wiekszosc rzeczy. Internet tez nie pomaga w prowadzeniu dzialanosci. a ceny dzierzaw - tutaj to czysta partyzantka - trzeba milionowe obroty robic aby cos zarobic.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 09:31:42] • [IP: 93.94.187.***]

A w SWINOUJSCIU Brakuje Przyzwoitego Sklepu Meblowego z meblami.

Gość • Poniedziałek [13.11.2017, 08:44:14] • [IP: 92.42.116.***]

Garstka bogatych kupuje poza Świniakowem, reszta to biedota. I tyle na temat biznesów w tym mieście :)

Oglądasz 1-25 z 76
■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■