POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.07.2017, 11:32:56] • Świnoujście

Zaginął 68-letni Bogdan Wróbel. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny

Zaginął 68-letni Bogdan Wróbel. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny

fot. Policja

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą poszukiwania za zaginionym 68-letnim Bogdanem Wróbel. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt.

68-letni Bogdan Wróbel nie posiadał stałego miejsca zameldowania. Zaginiony ostatni raz kontaktował się z rodziną w Świnoujściu na początku czerwca i od tamtej chwili brak informacji o miejscu jego pobytu.
Rysopis zaginionego: wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, proste, krótkie, oczy niebieskie, brak uzębienia.

Brak informacji na temat cech ubioru mężczyzny w dniu zaginięcia.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a, tel. (91) 32-67-541, 32-67-543 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu
asp. sztab. Beata Olszewska


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [24.07.2017, 14:26:22] • [IP: 80.245.182.***]

A kto go szuka ? chodził w tamtym tygodniu po Uznamie..

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 21:37:59] • [IP: 87.58.166.***]

Wróbelem...!

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 20:52:19] • [IP: 109.243.231.***]

a ja jestem stróżyńska hahahahaa za granica zrobili ze mnie STR.O.UZYNSKI

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 20:07:43] • [IP: 173.44.55.***]

Jedyny problem z odmianą, stanowią nazwiska zakończone samogłoską i zależy przede wszystkim od rodzaju tej samogłoski. Nazwisk pochodzenia obcego, zakończone samogłoską nie odmieniamy. W Polsce wróbel, to wróbel. W narzędniku nazwisko brzmi – Wróblem.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 17:30:52] • [IP: 109.241.63.**]

W języku polskim nazwiska się odmienia.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 17:20:43] • [IP: 87.58.166.***]

Ty bagatelka z 14 56. ... Nazwiska odmienia sie tak jak są a w tym przypadku powinno byc Wróbela...koniec tematu!

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 17:10:00] • [IP: 164.127.39.***]

13:04 Zamknij japę. Nie obrażaj ludzi. 14:56 - masz rację - polskie nazwiska sie ODMIENIA, nawet jeśli ktoś mówi, że sobie tego nie życzy. Równie dobrze może sobie nie życzyć pisania" ó" zamiast" u" w wyrazie" Kraków". Reguły języka polskiego obowiązuja wszystkich, może tylko poetów w ich wierszach nie, jeśli to artystycznie uzasadnione.-----Najpiękniejsza Policjantko w Świnoujściu, Pani Beato Olszewska, odmieniaj nazwiska!

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 17:00:25] • [IP: 88.156.232.***]

Już myślałem, że zaginął nasz słynny radny. Swoją drogą całkiem podobny.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 16:29:38] • [IP: 80.245.187.**]

nazwisk się nie odmienia

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 16:16:42] • [IP: 37.47.178.***]

Podobny gość siedzi z grupą bezdomnych na przeciwko wejścia na terminal promow do szwecji

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 14:58:43] • [IP: 46.231.63.***]

wróbel z miedzyzdrojow?

Bagatelka • Poniedziałek [17.07.2017, 14:56:25] • [IP: 37.47.133.***]

szanowny redaktorze tudziez redaktorko, w jez. polskim nazwiska rowniez sie odmienia; tak wiec nie za zaginionym Bogdanem Wrobel, a za zaginionym Bogdanem Wroblem

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 14:49:02] • [IP: 109.173.158.***]

Podobny do radnego Andrzeja M., czyz nie (isn't it) ?

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:35:32] • [IP: 91.199.250.**]

no cóż...odleciał