POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.07.2017, 09:05:01] • Świnoujście

Nie możesz wyjechać na wakacje? Wyjdź z domu!

Nie możesz wyjechać na wakacje? Wyjdź z domu!

fot. Organizator

Jesteś w wieku 13 -19 lat, lubisz być aktywny/wna, nie masz większych planów na wakacje?! Ten projekt jest dla Ciebie! Czterech Koordynatorów w czasie wakacji przeprowadzi dla Was warsztaty rozwoju osobistego, zajęcia sportowe z deskorolką, loangbordem czy skimboardem, a także coś, na co niektórzy czekali – warsztatami malowania sprayem!

Ruszyły nabory do Letniej Szkoły Młodego Animatora. Nie zwlekaj! Na zapisy są tylko 2 dni, a liczba miejsc ograniczona tak samo, jak ilość puszek z farbami świecącymi w ciemności, kul do gry w boule oraz skimboardów.
Letnią Szkołę Młodego Animatora organizuje Fundacja Motywacja i Działanie we współpracy z Miastem Świnoujście, które współfinansuje ten projekt dlatego udział w nim jest bezpłatny!

Zapisy pod nr tel: 795 850 569 lub przez www.facebook.com/motywacjaidzialanie
Czekamy na Ciebie!


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 16:53:37] • [IP: 164.127.39.***]

13:50 - Ja już mam za sobą dociekanie, jakie sa dokładnie treści ich zajęć, klikałem kiedys pracowicie na ich stronie, nie dowiedziałem się. Szkoły mają swoje programy, wszystko jest jasne. Różne fundacje szukające kontaktu z naszymi dziećmi, mają różne programy, nie zawsze wiadome rodzicom.

Bagatelka • Poniedziałek [17.07.2017, 15:00:39] • [IP: 37.47.133.***]

Na zapisy tylko 2 dni... Motywacja i Dzialanie - dobra sciema buhaha I niby gdzie bedziecie tymi swiecami w ciemnosciach sprejami bazgrac? Bo jak zobacze u mnie pod blokiem to u****

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:50:01] • [IP: 80.245.179.***]

Nikt z nas nie był, nie wie czego dotyczą zajęcia i jak są realizowane ale już piszmy, że nic z tego nie wyniknie. A My? Dalej siedźmy i komentujmy ;-) Może ktoś wie jak żyją seniorzy w Japonii? To też może być dla czytelników interesujące.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 13:39:12] • [IP: 164.127.39.***]

12:35- Mój post nie wyczerpuje wszystkiego. Wiem, że np. zajęcia sportowe pomagają w wyjściu z nudy, która jest rozsadnikiem zepsucia, np.ćpania. Ale napisałem post wzywający do czegoś jeszcze lepszego. Mój post można by np.przetłumaczyć na (ale to dla ludzi w pewnym wieku)" pójdźcie do harcerstwa". O to mi chodzi. O coś" mocnego", całościowego. Harcerstwo jest tylko jednym z przykładów. Natomiast ta Fundacja Motywacja i Działanie... hm... widziałem panią z zapałem wykładająca w ramach tej działalności. We współczesnej Polsce jednak trzeba uważać. Mam sugestię dla rodziców. Zapoznajcie się z treściami tej Fundacji,. Gdy kiedys wszedłem na ich stronę, nie mogłem poza ogólnikami zapoznac sie - jako ewentualny rodzic - z treściami wykładów. Dziś mozna wlewać do główki młodego wszystko (np.tzw."tolerancję"). Rodzice - pilnujcie.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 12:48:07] • [IP: 178.238.253.**]

Dobry temat, znajoma przyjechała z Anglii na urlop i mówi nic się nie zmieniło, nikt nie myśli że mieszkańcy się starzeją, więc gdzie mają pójść, jak już zdrowie nie to, a w Anglii, klub prawie na każdej ulicy dla osób po 50 można pójść pogadać z rówiesnikami napić się kawy, herbaty, ziółek a ktoś i piwa, dużo klubów tak zwanych fitness, żeby można się rozruszać, wejść nie po krętych schodach na 2-3 piętro, i nie tłuc mięśni tylko np.rozruszać się, ale dla naszych władz to jak wiedza o kosmosie, znajoma miała chęć wrócić, ale do miasta gdzie się urodziła na pewno nie, zdjęcie dobrze temat też ale co z tego wynika zwyczajne ble, ble, ble

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 12:35:35] • [IP: 80.245.179.***]

Popieram przedmówcę. Nie wychodźcie z domu. Najlepsza rozrywka to czytanie i pisanie komentarzy. To między innymi na fb, wszelkich forach internetowych i portalach takich jak ten można uczyć się fundamentalnych cnót i ćwiczyć charakter polemizując na wszelakie tematy (także takie, o których nie ma się zielonego pojęcia). Może przez ten rodzaj aktywności nie będzie się miało płaskiego brzucha jak panny na zdjęciu ale poczucie wartości 100% do góry. Internetowi aktywiści - dyskusja strat.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 11:41:56] • [IP: 178.238.246.***]

Popieram poprzedni komentarz i dodam że taka rozrywka jest dla lewaków, które nie wyjechały do Warszawy na KOD.

Gość • Poniedziałek [17.07.2017, 09:36:26] • [IP: 164.127.39.***]

Kiedy młody człowiek staje na szczycie wieżowca w mieście i rzuca się w dół, nie wystarczyła mu nauka malowania sprayem.Zabrakło mu czegoś fundamentalnego. Dlatego radzę, szukajcie tego, co trudne i co stawia wam progi, wymagania dotyczące cech charakteru i cnót. A cnota to stała umiejętność czynienia dobra.- Macie jeszcze czas, namyślcie się i nie zadowalajcie sie zajęciami, które nie odmieniają życia od fundamentów.

Oglądasz 1-8 z 8
■ ODKRYJ LOGOS Zapraszamy Na spotkanie rekrutacyjne do Klas Szkoły Podstawowej oraz Liceum 29.05.2018 (środa) godz.17.00, ul. Grunwaldzka 47 ■ Do świnoujskiego portu wszedł jeden z trzech największych żaglowców świata Kruzensztern. W Świnoujściu będzie do poniedziałku włącznie. Jednostka zacumowana będzie przy nabrzeżu Władysława IV (koło Kapitanatu Portu). Godziny bezpłatnego zwiedzania: 25. V (piątek) 14.00 - 20.00 26. V (sobota) 10.00 - 19.00 27. V (niedziela) 10.00 - 19.00 28. V (poniedziałek) 10.00 - 12.00 ■
■ 25.05 przy wejściu na plaże (pierwsze wejście na wschód od głównego) lub na plaży zgubiono iPhone czarnego w okładce. Proszę znalazce o kontakt pod tel 0048 783736099 lub 0049 17624948800 dziękuje ■ XI Festyn Rodzinny w Forcie Anioła już w niedzielę Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (27 maja 2018) o godz. 12.00 – 15.00 na XI Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w FORCIE ANIOŁA ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ Rada Miasta zatwierdziła sprawozdanie prezydenta Świnoujścia i udzieliła mu absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta w roku 2017.■ Skarbnik Miasta Iwona Górecka-Sęczek: "Rok budżetowy kończy się w Świnoujściu nadwyżką wysokości 103 milionów złotych.Odkąd pracuję w urzędzie z taka wysoką nadwyżką nie mieliśmy jeszcze do czynienia" ■ Poszukiwania kobiety zakończyły się pomyślnie; została ona przewieziona do szpitala - informuje asp. szt. Beata Olszewska oficer prasowy KMP w Świnpoujściu ■