POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.07.2017, 11:48:56] • Świnoujście

Ruszyło Filmowe Lato z Orange i Multikinem – najdłuższa filmowa przygoda wakacji również w Świnoujściu

Ruszyło Filmowe Lato z Orange i Multikinem – najdłuższa filmowa przygoda wakacji również w Świnoujściu

fot. Organizator

14 czerwca ruszyło Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Świnoujście i Cisna, Żywiec i Kołobrzeg, Białowieża i Białka Tatrzańska – to kilka z lokalizacji, do których zawita bezpłatne kino plenerowe. Stanie ono w 34 miejscowościach, gdzie do 17 września odbędą się łącznie aż 84 pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów i tytułów wprawiających w doskonały nastrój.

Rozrywka z Orange i Multikinem dotrze na Mazury, w Karkonosze, na Pomorze i Kaszuby, na Zamojszczyznę i na Podkarpacie. W najpiękniejszych zakątkach Polski niemal nieprzerwanie przez trzy miesiące trwać będzie prawdziwa kinowa przygoda. Świnoujście i Cisna, Żywiec i Kołobrzeg, Białowieża i Białka Tatrzańska. A także Łomnica pod Karpaczem, Drohiczyn nad Bugiem, Łagów, Golub-Dobrzyń czy Ciechocinek – to kilka z lokalizacji, do których zawita Filmowe Lato z Orange i Multikinem. W ciągu 84 dni odbędą się tam pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów, tytułów wprawiających w doskonały nastrój. Orange i Multikino zapraszają kinomanów na bezpłatne pokazy w miastach, miasteczkach i popularnych kurortach wakacyjnych. Rozpoczynające się po zmierzchu projekcje kina plenerowego zostaną zrealizowane
w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, którą gwarantuje operator jednej z największych sieci multipleksów w Polsce: Multikino.

W repertuarze Filmowego Lata z Orange i Multikinem znajdą się hity takie jak „Za jakie grzechy dobry Boże?” (16.07) czy „Nietykalni” (17.07) – znakomite komedie, które spełnią oczekiwania zarówno wytrawnego kinomana, jak i tych, którzy rzadziej przekraczają próg kina. Doskonała parodia ludzkich zachowań i uprzedzeń, błyskotliwy humor i inteligentne dialogi – dokładnie tego mogą spodziewać się widzowie słynnych francuskich komedii. Ale będą też polskie filmy. A ponieważ kochamy piosenki, które już znamy, będzie okazja, by na wielkim ekranie podziwiać klasykę komedii znad Wisły sprzed lat: kultowy „Miś” Stanisława Barei (3.08) po rekonstrukcji cyfrowej przypomni nam o paradoksach PRL-u, które pobrzmiewają w naszej rzeczywistości do dziś. W ciepłe, letnie wieczory z pewnością sprawdzą się urocze opowieści o ludziach odkrywających w sobie dobro. A jeśli to odkrycie jest zaskakujące również dla nich samych, skutkuje masą zabawnych zwrotów akcji. Takim właśnie filmem jest „Podróż na sto stóp” (4.08).

Ruszyło Filmowe Lato z Orange i Multikinem – najdłuższa filmowa przygoda wakacji również w Świnoujściu

fot. Organizator

Sponsorzy Filmowego Lata z Orange i Multikinem:

Royal Canin
OLX
Volvo
Familijne 2GO
Winiary

Partnerzy mediowi: Naszemiasto.pl, Filmbox

Filmowe Lato z Orange i Multikinem odbywa się od 14 czerwca do 17 września.
Harmonogram pokazów w Świnoujściu (plaża przy Baltic Park Molo):
16.07, niedziela,: „Za jakie grzechy, dobry Boże?”
17.07, poniedziałek,: „Nietykalni”
3.08, czwartek,: „Miś”
4.08, piątek,: „Podróż na sto stóp”

Agnieszka Powierska | koordynator projektów / edukacja filmowa i PR


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Niedziela [16.07.2017, 12:14:15] • [IP: 88.156.235.***]

Seanse o 22:00 :)

Gość • Czwartek [13.07.2017, 13:17:07] • [IP: 184.168.27.***]

Godzina o tej co zawsze.

Gość • Czwartek [13.07.2017, 01:11:54] • [IP: 37.47.163.**]

gdyby jeszcze podano godzinę seansów :)

Gość • Wtorek [11.07.2017, 18:14:31] • [IP: 184.168.46.**]

16:09:26 - Poważnie? Chyba sobie, albo żartujesz, albo pomyliłaś/eś wiochy.

Gość • Wtorek [11.07.2017, 08:26:59] • [IP: 88.156.233.***]

Dla tych którzy" nie doczytali", bo czytać nic prócz nagłówków nie potrafią -"Filmowe Lato z Orange i Multikinem odbywa się od 14 czerwca do 17 września. Harmonogram pokazów w Świnoujściu (plaża przy Baltic Park Molo)"

Gość • Wtorek [11.07.2017, 00:18:27] • [IP: 37.47.128.***]

Kino w plenerze wśród stada komarów - powodzenia!

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 16:09:26] • [IP: 80.245.184.***]

Na ruskim stadionie to teraz stoi platan.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 12:59:01] • [IP: 93.94.187.***]

no własnie w ktorym miejscu

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 12:48:01] • [IP: 184.168.46.**]

A w którym to ma być miejscu, na Ruskim Stadionie? -Bo nie doczytałem...

Oglądasz 1-9 z 9
■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■