POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.08.2015, 09:39:26] • Świnoujście

Kari & The Buskers potwierdzili klasę w Scenie

Kari & The Buskers potwierdzili klasę  w Scenie

fot. iswinoujscie.pl

Mieliśmy okazję słuchać ich już w muszli koncertowej przy promenadzie. W sobotę, 22 sierpnia Kari & Te Buskers potwierdzili soją koncertową klasę w Scenie. Przy okazji przypomnieli nam jak doskonale na Famie czuje się Rap. To waśnie Rap jest ich ulubionym gatunkiem choć nieźle czują się także w innych klimatach, a solówki gitarowe Adama Ścigały przypominają najlepsze lata rocka.

Buskersi mają w swoim składzie festiwalową perełkę. Marcin Grodzki zwany Martinezen gra na „perkusjonaliach”. Tak oficjalnie nazwali zestaw perkusyjny za którym stoi. Muzyka grupy porywa do zabawy i publiczność nie daje się prosić. W Scenie także koncert zamienił się w klubową imprezę.

Kari & The Buskers potwierdzili klasę  w Scenie

fot. iswinoujscie.pl

Zaproszenie grupy na tegoroczną Famę to znak, że rapowanie nadal pozostaje nośnym sposobem artystycznego wyrazu. A, że przy okazji jest wesoło... To właśnie o to, zdaje się,od zawsze chodziło na Famie!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■