POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu ma przyjemno嗆 zaprosi na spotkanie autorskie z wybitnym tw鏎c – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, kt鏎y odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedzia貫k) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiaj m.in. o dw鏂h ksi捫kach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich mi這郾ik闚 Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki G堯wnej, ul. Pi連udskiego 15. Wst瘼 wolny! ■
■ Dzisiaj o 17.00 w biblioteka miejska miejska przy ul. Pi連udskiego zaprasza na spotkanie ze znakomitym aktorem i satyrykiem Jackiem Fedorowiczem! Zapraszamy. Wst瘼 wolny! ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wp造n窸a 瘸dna oferta spe軟iaj帷a wymagania formalne. Na powy窺ze stanowisko zostanie og這szony kolejny nab鏎 ■ W zwi您ku z 瘸這b narodow, Gala Nagrody Prezydenta Miasta 安inouj軼ie TRYTON 2018 odb璠zie si w sobot o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyzna nagrody, bo… chcia? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubieg貫go roku zast瘼cy prezydenta 安inouj軼ia, skarbnik miasta i sekretarz. ㄠcznie na kwot ponad 27 tysi璚y z這tych. Odpowied Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyr騜nie to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubieg貫go roku prezydent Janusz 痂urkiewicz przyzna nagrody uznaniowe czworgu pracownik闚 Urz璠u Miasta. Najwi璚ej, bo 7813 z這tych dosta豉 I zast瘼ca prezydenta Barbara Michalska, II zast瘼ca prezydenta Pawe Sujka – 6511 z這tych. Skarbnik miasta Iwona G鏎ecka-S璚zek – 7162 z這tych, a sekretarz miasta Iwona Szkopi雟ka – 5860 z這tych ■ 15-letni wroc豉wianin zosta zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegra這 si na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku mi璠zy PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatk闚 najpierw zaczepia豉, potem pobi豉 15-latka. W pi徠ek przed godzin 19.00 policja zosta豉 wezwana do ulicznego pobicia. Radiow霩 przyjecha na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodz帷ego z Wroc豉wia, kt鏎y zg這si, 瞠 zosta uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjecha豉 r闚nie karetka, kt鏎a odwioz豉 poszkodowanego ch這paka do szpitala. Tak jednak okaza這 si, 瞠 nie odni鏀 on powa積iejszych obra瞠 ■ Od 6 lutego do ko鎍a miesi帷a obowi您uje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy stra篡 po瘸rnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazd闚 b璠zie odbywa si tam wahad這wo, odcinkami, kt鏎e b璠 przesuwane w miar post瘼u rob鏒. Zmiana organizacji ruchu jest zwi您ana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzd逝 niej 軼ie磬i rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpiecze雟two ■ Czy autobusy UBB wjad na polsk cz窷 wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomi豉 wobec Polski procedur naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dost瘼 do mi璠zynarodowego rynku us逝g autokarowych i autobusowych. Czy t histori mog造 wywo豉 zdarzenia ze 安inouj軼ia z 2017 roku? ■ Pracownicy 瞠glugi martwi si o prom „Karsib鏎 IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 zosta, bez dyskusji na sesji przyj皻y przez radnych. Projekt by wcze郾iej szeroko omawiany podczas posiedze sta造ch komisji Rady przez Gabriel Poniedzia貫k-Petruk dyrektora Miejskiego O鈔odka Pomocy Rodzinie ■