░ Zak豉d Ubezpiecze Spo貫cznych Oddzia w Szczecinie Inspektorat w 安inouj軼iu poszukuje kandydat闚 do pracy. Wymagane wykszta販enie: 鈔ednie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w 安inouj軼iu ul. Piastowska 63. Wi璚ej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ Astaldi nie chce zap豉ci za gad瞠ty. Mia這 by uroczy軼ie i z gad瞠tami. By造 tylko gad瞠ty. Na 5 lipca ubieg貫go roku miasto zaplanowa這 uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod 安in. Zam闚iono 1000 breloczk闚 i antystresowych gad瞠t闚 w kszta販ie czapki z daszkiem o warto軼i 9 tysi璚y z這tych. Uroczysto嗆 tego dnia si jednak nie odby豉, a umowy z firm Astaldi w og鏊e nie podpisano. Kto zap豉ci za gad瞠ty? ■ To mia這 by tylko legitymowanie, a sko鎍zy這 si ujawnieniem przez policjant闚 narkotyk闚. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustaw 鈔odk闚 odurzaj帷ych zatrzymany zosta 34-letni m篹czyzna. Zgodnie z obowi您uj帷 ustaw mo瞠 mu grozi kara pozbawienia wolno軼i do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych by造 przeprowadzane zaj璚ia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsib鏎. Podczas zaj耩 stosowano 鈔odki pozoracji. U篡te zosta造 鈍iece dymne, kt鏎e generuj dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich u篡cie nie stanowi zagro瞠nia dla zdrowia. 鑿iczenia tego typu prowadzone s cyklicznie, kilka razy w ci庵u roku. Wzi窸o w nich udzia ponad dwudziestu 穎軟ierzy. 畝den z nich nie zg豉sza po zaj璚iach problem闚 ani dolegliwo軼i - t逝maczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrze瘸 ■ Prom Karsib鏎 uciek z przeprawy! Nad wod unosi si truj帷y opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwo軼i 豉skawy dla sprawc闚 napadu na taks闚karza ze 安inouj軼ia? ■ C鏎ki odebra造 testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta ksi捫k niczym list w butelce po latach, w璠r闚ki po falach 篡cia trafi豉 w ko鎍u do adresata. M闚i si, 瞠 takie historie zdarzaj si tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzy豉 si w 安inouj軼iu. Tu po naszej publikacji, w kt鏎ej opisali鄉y wzruszaj帷y temat testamentu anonimowej kobiety, kt鏎a na kartkach ksi捫ki kieruje ostatnie s這wa do sowich najbli窺zy ma sw鎩 ci庵 dalszy ■ Wojciech Zyska o Woli雟kim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przys這wiowa „ko嗆 w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodz z podniesion g這w, dzi瘯uj帷 jednocze郾ie wszystkim za wsp馧prac i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w po瞠gnalnym li軼ie dr in. Wojciech Zyska, odwo豉ny w豉郾ie dyrektor Woli雟kiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na r騜owo”. Wzruszaj帷y list pacjentki zapisany na kartkach ksi捫ki ■ To 安inouj軼ie rozp皻a這 afer mi璠zynarodow. Komisja Europejska uruchomi豉 wobec Polski procedur naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy 鈍inoujski stra積ik miejski spektakularnie zatrzyma niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dost瘼 do mi璠zynarodowego rynku us逝g autokarowych i autobusowych. R帳ka tajemnicy uchyli豉 nam Komisja Europejska ■ Trwaj prace nad uchwa陰 krajobrazow, zwan te kodeksem reklamowym. B璠zie to dokument porz康kuj帷y przestrze publiczn miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urz康ze reklamowych oraz ma貫j architektury i ogrodze na terenie ca貫go 安inouj軼ia ■