POGODA

Reklama


Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Sobota [26.11.2011, 07:16:41] • Świnoujście

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

fot. istockphoto.com

Świnoujskie biuro SLONECZNIE.PL zaproponowało swoim klientom niezwykły konkurs. Wystarczy, że zarejestrują w kadrze ciekawe miejsca, które odwiedzili i zechcą podzielić się tak utrwalonymi wspomnieniami, a w kolejną podróż mogą wyruszyć z nowoczesnym aparatem fotograficznym albo kamerą full HD marki Samsung.

Wystarczy sięgnąć do domowego archiwum foto. Na pewno w niejednym znajda się zatrzymane w kadrze obrazki z naszych fantastycznych podróży. Organizatorzy podkreślają przy tym, ze nie zależy im na fotografiach zrobionych wyłącznie na egzotycznych wyspach, tysiące kilometrów od Polski. Może to być napotkana na górskim szlaku urokliwa bieszczadzka chata, albo trzcinowiska nad Zalewem Szczecińskim. Liczy się ujęcie, zarejestrowanie umykającej chwili albo urokliwego miejsca, niezwykłej budowli , a może urzekającej przyrody czy charakterystycznych osób spotkanych na szlaku.
Możliwości jest bardzo wiele. Wystarczy spostrzegawczość, uchwycenie chwili.

Organizator konkursu, firma słonecznie.pl istnieje już siódmy rok. Ma swoją siedzibę w Świnoujściu, w budynku Centrum „Uznam” przy ul. Grunwaldzkiej ale – jak sama nazwa wskazuje – prowadzi także serwis internetowy pod adresem www.slonecznie.pl Tam też odsyłamy zainteresowanych konkursem albo… podróżowaniem.


Zaktualizowano: Niedziela [27.11.2011, 14:54:58]

komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Momin • Czwartek [18.10.2012, 17:30:21] • [IP: 177.23.120.*]

Czegoscik powinien sie mlcooth bac.Zastraszonymi latwiej manipulowac.Jakos malo zastraszone ludziska sa.W przyszlym roku, a moze za latka dwa ogloszaw mendiach ze trza sie zaszczepic na krokodylagrypkie, a moze bocianowa grypke. Kto wie? ps Siem prawie wzion i wzruszyl ja troska Ody o Polakow, a raczej zdrowotnoc z powodu swinskij grypki.No i koncerny farmaceutyczne tyz potrzebuja z czegos zyc, nie?

slonecznie_pl • Piątek [23.12.2011, 20:06:16] • [IP: 77.253.205.**]

Wygrane prace konkursowe można obejrzeć na stronie www.slonecznie.pl/page/konkurs

Bździągwa • Poniedziałek [12.12.2011, 17:45:05] • [IP: 31.63.233.**]

10:04 - Lisz ruf[!]

Gość • Piątek [02.12.2011, 18:56:20] • [IP: 88.156.233.**]

konkurs może i fajny ale zdjęcia zamieszczają całe rodziny, normalna familiada

Gość • Piątek [02.12.2011, 12:58:59] • [IP: 80.245.186.**]

"Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46] • [IP: 80.245.178.**] taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D " NO TAK WSZĘDZIE TEN GÓW---NY FACEBOOK

Gość • Wtorek [29.11.2011, 08:28:37] • [IP: 80.53.104.**]

jestem klientem biura" Słonecznie", ale nie uznaję facebooka. wieć jestem dykryminowany i muszę zmienić biuro podróży

Gość • Niedziela [27.11.2011, 10:04:45] • [IP: 80.245.190.**]

O !! , , bżdziągwa, , !!

Gość • Niedziela [27.11.2011, 09:40:13] • [IP: 80.245.182.**]

pic na wodę, fotomontaż, gdzie ten gość ma włosy pod pachą?

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:49:59] • [IP: 80.245.178.***]

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy! A potem spodziewaj się wizyty" skarbówki" jeśli jesteś zarejestrowany jako" bezrobotny" i pobierasz zasiłek :-]

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:47:05] • [IP: 10.1.1.**]

na zdjeciu z facetem fajna lustrzanka a do wygrania zwykła cyfrówka :/

Gość • Sobota [26.11.2011, 12:52:25] • [IP: 178.238.247.**]

w d...e jak wszyscy

Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46:51] • [IP: 80.245.178.**]

taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:32:00] • [IP: 178.238.247.***]

Wlasciciel konkretny zna sie na tym co robi, zawsze poleci cos fajnego i taniego. Pani za to nigdy nie zorientowana o co kaman, ciagle nieobecna. Ale tak juz jest! Zycie !co zrobic dobrze ze ktos jednak czuwa :) pozdrawiamy :)

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:27:41] • [IP: 217.97.199.**]

Moze byc Dargobadz?

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:18:51] • [IP: 92.42.118.**]

przecież masz odnośnik do strony w artykule a tam zakładka konkurs.Nie bój się myśleć to nie boli.

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:15:44] • [IP: 92.42.117.***]

Chcesz wygrać kamerę Full HD lub aparat fotograficzny Samsung? Co należy zrobić? - dołącz do naszych fanów na facebooku ->kliknijkliknij

Bździągwa • Sobota [26.11.2011, 08:56:36] • [IP: 31.63.255.***]

Pozwolę, żeby sobie ktoś inny wygrał, a nie znowu ja.

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:36:41] • [IP: 31.63.227.**]

Gdzie można zapoznać się z regulaminem konkursu?

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:09:53] • [IP: 93.94.188.**]

A gdzie mam wysłac zgloszenie jakis adres emilowy albo cokolwiek halo??

Oglądasz 1-19 z 19
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność poinformować, że w dniu 22 czerwca (sobota) o godz. 14:00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 15) odbędzie się spotkanie, poświęcone Theodorowi Fontane. Spotkanie organizuje Koło Przyjaciół Zamków i Ogrodów z Marchii, z siedzibą w Berlinie, które w ten sposób zamierza uczcić 200-lecie urodzin autora książki „Meine Kinderjahre”. Dziecięce lata Theodor Fontane spędził w Świnoujściu, stąd pomysł na spotkanie rocznicowe w naszym mieście. Językiem uroczystości będzie wyłącznie język niemiecki, a weźmie w niej udział m.in. znana aktorka monachijskiego teatru, Pani Christine Hammacher- Möller, która przeczyta fragmenty cytowanej książki. Wszystkich zainteresowanych osobą i twórczością Theodora Fontane (a nie zrażonych barierą językową spotkania) serdecznie zapraszamy w sobotę do Biblioteki. Wstęp wolny! ■
■ W dniu dzisiejszym w okolicach promenady, plaży został zgubiony telefon Samsung S8 uczciwego znalazcę proszę o kontakt 575487733 Przewidywana nagroda! ■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■